بررسی هدفون جی‌بی‌ال TUNE 125 BT؛ قیمت مناسب و بیس فوق‌العاده

هدفون‌های جی‌بی‌ال همیشه کیفیت بالایی دارند و در این ویدیو یکی از هدفون‌های اقتصادی این برند به نام هدفون جی‌بی‌ال TUNE 125 BT را بررسی می‌کنیم تا ببینیم چه حرفی برای گفتن دارد.

هدفون بلوتوثی جی بی ال مدل TUNE 125 BT

این یک هدفون دور گردنی است و کیفیت ساخت واقعا خوبی دارد. البته دور گردن خیلی خوب قرار نمی‌گیرد ولی در عوض کیفیت صدای بسیار خوبی در اختیار شما قرار می‌دهد. بیس ارائه شده بسیار گرم است و تا حدی بر روی باقی فرکانس‌ها هم تاثیر می‌گذارد. شفافیت صدای دریافتی رضایت‌بخش است و در مورد حجم صدا هم نمی‌توانیم ایراد خاصی بگیریم.

با هر بار شارژ، هدفون ۱۶ ساعت دوام می‌آورد که البته اگر ولوم صدا بالا باشد، این عدد کاهش پیدا می‌کند. از معایب هدفون جی‌بی‌ال TUNE 125 BT می‌توانیم به عدم بهره‌گیری از ویبره اشاره کنیم که این یعنی اگر هدفون در گوش شما نباشد و کسی به شما زنگ بزند، ممکن است متوجه این موضوع نشوید. همچنین با وجود اینکه سری‌های هدفون مگنتی هستند، ولی بعد از وصل شدن به یکدیگر، پخش آهنگ متوقف نمی‌شود.

از بین نکات مثبت هم نباید پشتیبانی از شارژ سریع و امکان اتصال همزمان به دو دستگاه را از قلم بیندازیم. در کل هدفون جی‌بی‌ال TUNE 125 BT با این قیمت بدون شک ارزش خرید بالایی دارد و از خریدن آن پشیمان نخواهید شد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما