بررسی هدفون شیائومی ردمی بادز ۵؛ یک هدفون همه‌چیز‌تمام

شیائومی ردمی بادز ۵ یکی از جذاب‌ترین هدفون‌ها در این محدوده‌ی قیمتی محسوب می‌شود. از نویز کنسلینگ پشتیبانی می‌کند، ۱۰ ساعت شارژ نگه می‌دارد و می‌تواند به طور همزمان به دو دستگاه وصل شود. در این ویدیو به بررسی هدفون شیائومی ردمی بادز ۵ می‌پردازیم تا ببینیم در واقعیت چگونه عمل می‌کند.

هدفون بلوتوثی شیائومی مدل Redmi Buds 5

از نظر بیس و فرکانس‌های متوسط عملکرد خوبی دارد و روی هم رفته صدای دوست‌داشتنی در اختیار شما قرار می‌دهد. در زمینه‌ی حذف نویز طبیعتا قرار نیست عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته باشد ولی صداهای تکراری اطراف شما را تا حد قابل قبولی می‌تواند حذف کند.

از نظر مکالمه هم کیفیت خوبی ارائه می‌دهد و تا حد خوبی قادر است صداهای اضافی را حذف کند تا صدای شما با کیفیت مناسبی به گوش طرف مقابل برسد. روی هم رفته در این محدوده‌ی قیمتی هدفون‌های باکیفیت خیلی زیادی نداریم ولی شیائومی ردمی بادز ۵ یکی از همین گزینه‌های مناسب است که با خیال راحت می‌توانید آن را بخرید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما