بررسی هدفون جی‌بی‌ال TUNE 205BT؛ بسیار سبک و صدای باکیفیت

برخی کاربران علاقه‌ی چندانی به استفاده از هدفون‌های دارای سری سیلیکونی ندارند و از سوی دیگر بیشتر هدفون‌های دور گردنی هم دارای سری سیلکونی هستند. شرکت JBL که به‌عنوان سازنده‌ی هدفون‌ها و اسپیکرهای باکیفیت شهرت دارد، یک هدفون دور گردنی باکیفیت را بدون سری سیلیکونی تولید کرده که در این ویدیو به بررسی آن می‌پردازیم. در ادامه برای بررسی هدفون جی‌بی‌ال TUNE 205BT همراه ما باشید.

هدفون بی سیم جی بی ال مدل TUNE 205BT

از نظر کیفیت ساخت، هدفون جی‌بی‌ال TUNE 205BT بسیار باکیفیت است و همچنین به دلیل وزن بسیار پایین، اصلا قرارگیری این هدفون در گوش و دور گردن را احساس نمی‌کنید. بخشی از این موضوع به عدم استفاده از سری سیلیکونی برمی‌گردد که برای استفاده طولانی‌مدت مشکلی ایجاد نمی‌کند.

البته یکی از مشکلات این طراحی این است که اگر آهنگ را با صدای زیادی گوش دهید، تا حدی با نشتی صدا روبرو می‌شوید. کیفیت صدا طبیعتا فوق‌العاده نیست اما در این محدوده‌ی قیمتی یکی از بهترین‌ها محسوب می‌شود. بنابراین از نظر تفکیک، شفافیت و بیس صدا، می‌تواند کاربران را به‌خوبی راضی نگه دارد. البته اگر حجم صدا تا حد زیادی افزایش پیدا کند، صدای دریافتی تا حدی تیز می‌شود.

هدفون‌های دور گردنی معمولا عمر باتری بسیار خوبی دارند ولی این مدل در این زمینه عملکرد متوسطی دارد. با هر بار شارژ هدفون جی‌بی‌ال TUNE 205BT، می‌توانید حدود ۶ ساعت از آن استفاده کنید. کیفیت میکروفون‌ها هم بسیار خوب است ولی مقدار زیادی نویز به طرف مقابل منتقل می‌کنند. بنابراین اگر نداشتن نویز حین مکالمه برای شما اهمیت زیادی دارد، قبل از خرید به این موضوع توجه کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما