بررسی قهوه‌ساز طرح کتل کافه‌ای؛ طراحی ظریف و اصولی

در این ویدیوی تلنت قصد داریم یک ابزار کاربردی برای تهیه‌ی قهوه به شما معرفی کنیم که در درست کردن قهوه با روش pour over نتیجه‌ی بهتر و استانداردتری به شما می‌دهد. طراحی این کتل به شکلی است که به شما اجازه می‌دهد در هنگام ریختن آب جوش روی قهوه کنترل بیشتری داشته باشید و به صورت اصولی کارتان را انجام دهید. با بررسی قهوه‌ساز طرح کتل کافه‌ای با ما همراه شوید.

قهوه ساز طرح کتل کافه ای

دم‌آوری قهوه‌های نسل سوم به طوری است که آب جوش و ترکیب آن با قهوه باید کاملا اصولی و با دقت خاصی انجام شود. به همین دلیل، قهوه‌ساز طرح کتل کافه‌ای طوری طراحی شده است تا بتوانید بهترین نتیجه را از آن بگیرید. محل اتصال خروجی آب برعکس کتری‌های دیگر، در قسمت پایینی بدنه قرار دارد؛ فرم آن نازک و کشیده بوده و کمی قوس دارد. محل خروجی آب هم نوک تیز طراحی شده تا قهوه‌ی نهایی شما استاندارد باشد. جنس بدنه و درب کتل از استیل بوده و ۳۰۰ میلی‌لیتر گنجایش دارد. یک درپوش پلاستیکی هم برای قسمت شیر کتل طراحی شده است.

برای بررسی بهتر قهوه‌ساز طرح کتل کافه‌ای و آشنایی با نحوه‌ی کار با آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما