بررسی کیبورد و ماوس وریتی V-KB6126GCW؛ باندل گیمینگ اقتصادی

۹ خرداد ۱۴۰۲

اگر برای سیستم گیمینگ خود می‌خواهید کیبورد و ماوس مناسب و ارزان‌قیمتی خریداری کنید، باندل کیبورد و ماوس وریتی V-KB6126GCW یکی از گزینه‌های مناسب است. در این ویدیو به بررسی این کیبورد و ماوس می‌پردازیم.

کیبورد و ماوس مخصوص بازی وریتی مدل  V-KB6126GCW

هم کیبورد و هم ماوس این باندل از پلاستیک مشکی مات تشکیل شده‌اند که طبیعتا کیفیت ساخت خیلی خوبی ندارند و حتی تا حدی حس استفاده از محصولات ارزان‌قیمت را منتقل می‌کنند. این کیبورد از نوع ۱۰۰ درصدی است و بنابراین از تمام کلید‌های یک کیبورد استاندارد بهره می‌برد. در کنار کلید‌های همیشگی، یک سری کلید اضافه هم در بالای کیبورد دیده می‌شود که برای عملکردهای خاص مورد استفاده قرار می‌گیرند. به‌عنوان مثال می‌توانیم به کلید‌هایی برای کم و زیاد کردن صدا و دیگر موارد این‌چنینی اشاره کنیم.

این کیبورد از نوع مکانیکی نیست ولی سوئیچ‌ها و کلید‌های استفاده شده در کل کیفیت خوبی دارند. خوشبختانه کلید‌ها عمق مناسبی دارند و به دلیل نرم بودن آن‌ها، لازم نیست فشار خیلی زیادی به کلیدها وارد کنید. نورپردازی RGB استفاده شده برای کیبورد جلوه‌ی چندان خوبی ندارد و مزیتی برای آن محسوب نمی‌شود. نورپردازی استفاده شده در کیبورد از نوع ثابت هستند و همین عدم تغییر آن، جذابیت ظاهری کیبورد را کاهش داده است.

حالا باید به ماوس ماوس وریتی V-KB6126GCW بپردازیم. این ماوس ارگونومی نسبتا مناسبی دارد و برای دست‌های بزرگ‌ هم مناسب است. نورپردازی RGB ماوس هم مانند کیبورد چندان جذاب نیست. در کمال تعجب، در مشخصات کالا و جعبه‌ی محصول، به میزان حساسیت این ماوس اشاره‌ای نشده است.

برای جمع‌بندی باید بگوییم که کیبورد و ماوس وریتی V-KB6126GCW به‌عنوان یک باندل گیمینگ اقتصادی می‌تواند برای برخی کاربران راضی‌کننده باشد اما اگر بودجه را تا حدی افزایش دهید، می‌توانید از بین باندل‌های بسیار بهتری دست به انتخاب بزنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه