معرفی سه کیبورد مکانیکی باکیفیت و جذاب

۱۰ آبان ۱۴۰۱

بسیاری از کاربران فکر می‌کنند که تمام کیبورد‌ها مکانیسم یکسانی دارند. اما در حقیقت کیبورد‌ها به دو دسته‌ی اصلی ممبرین و مکانیکی تقسیم می‌شوند. اگرچه کیبورد‌های مکانیکی بین گیمرها طرفداران پروپاقرص زیادی دارند، اما به طور کلی برای عموم کاربران می‌توانند تجربه‌ی جذاب‌تری را به ارمغان بیاورند. در این ویدیو به سه کیبورد مکانیکی جذاب می‌پردازیم که از حدود ۱ تا ۳ میلیون تومان قیمت دارند.

کیبورد گیمینگ ردراگون مدل K208- lks2030 یکی از کیبورد‌های مکانیکی جذاب موجود در بازار است که حدود ۱ میلیون تومان قیمت دارد. رنگ سوییچ‌های این کیبورد آبی است و سروصدای زیادی ایجاد می‌کند. کیفیت ساخت این محصول نسبت به قیمتی که می‌پردازید بسیار خوب است.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

برای قیمت حدود ۲ میلیون تومان هم کیبورد دیگری از همین برند را به نام ردراگون مدل K588 پیشنهاد می‌دهیم. برای خرید این کیبورد باید حدود ۲ میلیون تومان بپردازید. در این کیبورد خبری از عدد‌های کناری نیست و جنس بدنه از فلز است. همچنین باید به بهره‌گیری از استراحتگاه مچ دست هم اشاره کنیم که این مشخصه برای برخی کاربران اهمیت زیادی دارد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

در نهایت باید کیبورد مکانیکی ای دیتا ایکس پی جی مدل gaming 4c m18 را معرفی کنیم. این کیبورد علاوه بر اینکه کیفیت خیلی خوبی دارد، از ویژگی‌هایی مانند استراحتگاه مچ دست، غلتک تغییر صدا و پورت USB بهره می‌برد. سوییچ‌های آن هم در سه رنگ قرمز، آبی و سرمه‌ای هستند.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا
دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه