بررسی اسپرسوساز لواک مدل نانو پرسو؛ طراحی و کیفیت خوب

امروزه اسپرسوسازهای کوچک و قابل حمل بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند. البته که این مدل اسپرسوسازها به اندازه‌ی دستگاه‌های حرفه‌ای قدرت ندارند، اما می‌توانند بسیار کاربردی و کار راه انداز باشند. در این ویدیو قصد داریم اسپرسوساز لواک مدل نانو پرسو را به شما معرفی کنیم. در ویدیوهای قبلی تلنت یک اسپرسوساز دیگر از برند واکاکو بررسی کرده بودیم، در ادامه این دو دستگاه را باهم مقایسه خواهیم کرد.

اسپرسو ساز لواک مدل نانو پرسو

در ویدیوهای قبلی یک اسپرسوساز دیگر با همین طراحی از برند واکاکو بررسی کرده بودیم. اگر بخواهیم تفاوت دستگاه واکاکو و لواک را بگوییم، قیمت آن‌هاست. محصولات برند لواک قیمت کمتری به نسبت واکاکو دارند. ویژگی خوب اسپرسوساز لواک مدل نانو پرسو این است هم کپسول‌های قهوه و هم پودر قهوه را ساپورت می‌کند و برای اسپرسوساز واکاکو لازم است تا یک مبدل تهیه کنید تا بتوانید این کار را انجام دهید. دستگاه لواک همراه خود یک کیف محافظ باکیفیت هم دارد. همچنین این محصول در ۵ رنگ متنوع طراحی شده و از لحاظ کیفیت ساخت هیچ تفاوتی با واکاکو ندارد. ویژگی مهم دیگر دستگاه لواک این است که اهرم آن به نسبت واکاکو خیلی نرم‌تر و روان‌تر است.

برای بررسی بهتر اسپرسوساز لواک مدل نانو پرسو و آشنایی بیشتر با نحوه‌ی کار این دستگاه، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما