بررسی کارت‌خوان لکسار Multi-Card؛ خوش‌ساخت و مناسب بیشتر کاربران

اگر دنبال یک کارت‌خوان حرفه‌ای برای کارت‌های حافظه SD، microSD و CF هستید، این محصول لکسار بدون شک یکی از بهترین گزینه‌ها در بازار ایران محسوب می‌شود. کارت‌خوان لکسار Professional Multi-Card از سه درگاه برای کارت حافظه بهره می‌برد و در ادامه آن را بررسی می‌کنیم.

کارت‌خوان لکسار مدل Professional Multi-Card 3 in 1

سه درگاه استفاده شده در بدنه‌ی این کارت‌خوان طبیعتا برای کارت‌های حافظه SD، microSD و CF مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین یک پورت USB-C هم در بدنه‌ی آن قرار دارد که از این طریق به سیستم وصل می‌شود. طراحی این محصول واقعا جذاب است و در بخش پایینی شاهد پایه‌ی سیلیکونی هستیم تا به طور محکم روی میز قرار بگیرد.

بر اساس ادعای شرکت سازنده، نهایت سرعتی که کارت‌خوان لکسار Professional Multi-Card برای کارت CF ارائه می‌دهد، ۱۶۰ مگابایت در ثانیه است و برای دو درگاه دیگر، نهایت سرعت ۳۱۲ مگابایت در ثانیه را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. همانطور که در ویدیو می‌توانید ببینید، نهایت سرعت خواندن اطلاعات برای کارت SD به ۲۵۷ مگابایت در ثانیه می‌رسد و برای نوشتن اطلاعات هم سرعت ۱۹۳ مگابایت در ثانیه را ارائه می‌دهد.

کارت‌خوان لکسار Professional Multi-Card برای افرادی که به حداقل دو درگاه از این سه درگاه موجود نیاز دارند، گزینه‌ی بسیار مناسبی است. اما اگر فقط به دنبال یک کارت‌خوان برای کارت SD هستید، در همین محدوده‌ی قیمتی خرید کارت خوان سن دیسک مدل Extreme Pro USB-C را توصیه می‌کنیم که سرعت بسیار بالایی را برای کارت‌های حافظه SD در اختیار شما قرار می‌دهد.

کارت خوان سن دیسک مدل Extreme Pro USB-C
دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما