تریلر مینی‌سریال مرموز و ترسناک «داستان لیزی» را ببینید

داستان لیزی جدیدترین سریال اپل تی‌وی‌پلاس است که قرار است به زودی عرضه شود و بر اساس رمانی با همین نام نوشته‌ی سلطان ژانر وحشت یعنی استوین کینگ ساخته شده است. جولیان مور و کلایو اوون بازیگران اصلی این سریال ترسناک هستند. دو قسمت ابتدایی آن قرار است در تاریخ ۴ ژوئن (۱۴ خرداد) عرضه شود و سپس شش قسمت دیگر آن به صورت هفتگی پخش خواهد شد.

این سریال داستان جولیان مور در نقش لیزی لاندون را دنبال می‌کند که با اندوه از دست‌دادن همسر خود اسکات لاندون (با بازی کلایو اوون) که رمان‌نویس معروفی است، دست به گریبان است. وقتی او سعی می‌کند تا گره از کار خود باز کند، باید با گذشته‌ و خاطرات ازدواج خود با اسکات مواجه شود. او همچنین باید با خطر دین دی‌هان نیز مواجه شود که در نقش شخصیت مرموز جیم دولی ظاهر شده است. استیون کینگ شخصا نویسندگی سریال را بر عهده داشته است و پس از بازخورد‌های مختلفی که مینی‌سریال «ایستادگی» دریافت کرد، کینگ گویا دست به کار شده است و نمی‌خواهد این اقتباس سریالی از کتابش تبدیل به اثر ضعیفی شود و چه چیزی بهتر از این که خود نویسنده‌ی کتاب آستین بالا بزند. دین دی‌هان قبلا گفته است که نه تنها کینگ نویسندگی تمامی قسمت‌ها را برعهده داشته است، بلکه با دیگر عوامل سازنده‌ی سریال نیز سر صحنه حضور داشته است.

اشتیاقی که کینگ برای این پروژه دارد، این موضوع را مهیج می‌کند که چگونه عوامل مختلف دست به دست هم داده‌اند تا این سریال خاص ساخته شود به خصوص وقتی که کینگ با پابلو لارائین، کارگردان جوان اهل کشور شیلی همراه می‌شود، کسی که ساخت فیلم‌های موفقی مثل «نه» محصول سال ۲۰۱۲ و فیلم «جکی» با بازی ناتالی پورتمن محصول سال ۲۰۱۶ را در کارنامه‌ی خود دارد و قرار است تا حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد و به نظر می‌رسد که با مینی‌سریالی جذاب رو‌به‌رو هستیم. با دیدن جلوه‌های بصری قابل توجه و کابوس‌وار در تریلر این مینی‌سریال، گویا با معجونی از وحشت و معما رو‌به‌رو هستیم و این نشانه‌ی خوبی است که قرار است حسابی سرگرم شویم. ناگفته نماند که مابین اسامی تهیه‌کنندگان، نام بزرگ جی. جی. آبرامز نیز دیده می‌شود که نوید یک سریال مهیج را به ما می‌دهد.

منبع: Collider

راهنمای تماشای سریال


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما