بررسی نظم‌دهنده فضای ذخیره‌سازی ماهوت؛ مناسب فلش مموری و کارت حافظه

نظم‌دهنده فضای ذخیره‌سازی ماهوت محصولی برای قرار دادن چندین فلش مموری و کارت حافظه در کنار یکدیگر است. این محصول برای افرادی مانند عکاس‌ها و فیلم‌بردارانی که از چندین کارت حافظه استفاده می‌کنند، به شدت کاربردی محسوب می‌شود. اما روی هم رفته آیا نظم‌دهنده فضای ذخیره‌سازی ماهوت ارزش خرید بالایی دارد؟ در این ویدیوی کوتاه به بررسی آن می‌پردازیم.

نظم دهنده فضای ذخیره سازی ماهوت مدل Matte-Green-496 مناسب برای فلش و مموری کارت

در این محصول می‌توانید ۴ فلش مموری، ۶ کارت حافظه SD و ۶ کارت حافظه SD قرار دهید. بنابراین قرار نیست برای این موارد جا کم بیاورید. در دیجی‌کالا چندین مدل از همین محصول به فروش می‌رسد که با توجه به سلیقه‌ی خود، می‌توانید از بین این طرح‌ها و رنگ‌های متنوع دست به انتخاب بزنید.

وزن این محصول فقط ۸۰ گرم است و ابعاد آن به ۱۰ در ۱۰ سانتی‌متر می‌رسد. برای ساخت محصول از پرینتر سه‌بعدی استفاده شده و از مواد سازگار با طبیعت تشکیل شده است. برچسب استفاده شده برای این محصول به اندازه‌ی عکس‌های منتشر شده زیبا نیست اما در هر صورت این برچسب‌ها زیبایی محصول را افزایش داده‌اند. البته چسب استفاده شده در این برچسب‌ها به راحتی جدا می‌شود و بنابراین قبل از خرید به این موضوع توجه کنید.

انواع کارت حافظه به خوبی در جای خود قرار می‌گیرند ولی برای قرار دادن برخی از فلش مموری‌هایی که نسبتا بزرگ هستند، احتمالا باید بیشتر از حد معمول فشار دهید. در کل این محصول کار راه‌انداز است. بنابراین اگر از چندین کارت حافظه و فلش مموری استفاده می‌کنید، خرید این محصول را پیشنهاد می‌دهیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما