چطور در ویدیوسازی با داستان‌سرایی بیننده را درگیر کنیم؟

می‌خواهید رازهای ساخت یک ویدیوی تأثیرگذار و فراموش‌نشدنی را بدانید؟ برای این کار اصولی هست که باید رعایت کنید. ترفندها و به اصطلاح فوت‌های کوزه‌گری هم به کارتان جلا می‌دهند و خروجی‌های بی‌نظیر و چشم‌نوازی می‌سازند. اما مهم‌ترین مسئله و جذاب‌ترین بخش ماجرا، داستان‌سرایی است.

برای آنکه مخاطب را از اول ویدیو با خودتان همراه کنید و تا آخرین ثانیه به جلو ببرید، نیاز به یک داستان‌سرایی و ماجراجویی خوب دارید. روایت ویدیو باید طوری باشد که کشش لازم برای ادامه‌ی تماشا را در مخاطب ایجاد کند و رسیدن به چنین چیزی، به عوامل زیادی بستگی دارد.

در درجه اول، انتخاب موضوع است که اهمیت دارد. موضوع ویدیو یا باید برای مخاطب مهم باشد، یا جذاب، یا هر دو. نکته‌ی بعدی شروع ویدیوست. برای شروع بهتر است چیزی مطرح کنید که مخاطب برای رسیدن به آن تا انتهای ویدیو با شما بماند. مثلا طرح یک سؤال، یا مرور کل ویدیو (با صحنه‌های هیجان‌انگیزش) در ۱۰ ثانیه می‌تواند ایده‌ی خوبی باشد.

برای آنکه داستان‌سرایی در ویدیو را یاد بگیرید، و ویدیوهای جذاب و دوست‌داشتنی خلق کنید، از شما دعوت می‌کنیم که به تماشای این ویدیوی آموزشی بنشینید. ضمنا شما هم می‌توانید تجربیات و نظرات خود درباره‌ی نحوه‌ی داستان‌سرایی مناسب در ویدیوها را با ما در میان بگذارید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما