بررسی پاوربانک مک‌دو‌دو MC-116؛ یک پاوربانک فول آپشن

برای خرید پاوربانک باید به معیارهای مختلفی توجه کنید تا بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید. پاوربانک مک‌دو‌دو MC-116 یکی از مدل‌های باکیفیت پاوربانک محسوب می‌شود که امکانات جذابی در اختیار شما قرار می‌دهد. در این ویدیو به بررسی این پاوربانک می‌پردازیم. برای خرید پاوربانک مک‌دو‌دو می‌توانید در دیجی‌کالا از بین گزینه‌های زیادی دست به انتخاب بزنید.

پاوربانک مک دو دو مدل MC-116 ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

پاوربانک مک‌دو‌دو MC-116 از ظرفیت ۱۰ هزار میلی‌آمپر ساعتی بهره می‌برد و از نظر کیفیت ساخت هم فوق‌العاده محسوب می‌شود. بنابراین در این زمینه نمی‌توانیم هیچ ایرادی از آن بگیریم. یکی از ویژگی‌های کاربردی پاوربانک مک‌دو‌دو MC-116 این است که دو کابل شارژ به آن وصل شده و بنابراین عملا لازم نیست کابل را به طور جداگانه حمل کنید.

در ضمن همانطور که در ویدیو می‌توانید ببینید، امکان استفاده از پاوربانک مک‌دو‌دو MC-116 به عنوان استند هم وجود دارد. پورت USB-A حداکثر خروجی ۲۲.۵ وات در اختیار شما قرار می‌دهد و پورت USB-C با سرعت ۱۸ وات می‌تواند انرژی موردنیاز پاوربانک را تامین کند. در کل این پاوربانک بین گزینه‌های موجود در بازار ارزش خرید بالایی دارد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما