کفش روزمره مردانه مدل ونیز؛ با کیفیت و مناسب استایل روزمره

اگر به دنبال یک کفش روزمره‌ی مردانه‌ی عالی می‌گردید که ارزش خریدن داشته باشد، کفش روزمره مردانه مدل ونیز همان کفشی است که می‌تواند شما را راضی کند. استایل این کفش ساده و روزمره است و نباید انتظار هماهنگ شدن با استایل خاصی از آن داشته باشید. پیشنهاد می‌کنیم برای بررسی کفش روزمره مردانه مدل ونیز با ما همراه باشید.

کفش روزمره مردانه مدل ونیز کد STS رنگ سفید

اولین نکته‌ای که درباره‌ی این کفش مردانه باید بدانید سایز آن است. بهتر است آن را یک سایز کوچکتر سفارش دهید چون در قسمت پنجه فضای خالی زیادی دارد. کیفیت تولید نسبت به هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید خوب است. یک مزیت عالی دارد و آن هم دور دوخت بودن کامل این کفش است. درجه‌ی راحتی آن متوسط است، یعنی نه آنقدر خشک است که پای شما را اذیت کند و نه آنقدر راحت است که بتوانید با آن پیاده‌روی طولانی انجام دهید. مهم‌ترین دلیل این موضوع هم زیره‌ی کفش است که انعطاف‌پذیری بالایی ندارد. اگر قرار باشد از یک تا پنج به آن نمره بدهیم، امتیاز ۳ برای این کفش مناسب است.

برای آشنایی بیشتر با کفش روزمره مردانه مدل ونیز و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما