بررسی هدفون بلوتوثی میبرو M1؛ بدنه‌ی نیمه‌شفاف و ارزش خرید بالا

۵ مهر ۱۴۰۲

شرکت میبرو نیازی به معرفی ندارد و ساعت‌های هوشمند این شرکت در کنار قیمت پایین، کیفیت بسیار بالایی را ارائه می‌دهند. اما این شرکت هدفون‌های خوبی هم راهی بازار کرده و در ادامه هدفون بلوتوثی میبرو M1 را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

هدفون بلوتوثی میبرو مدل M1

گوشی‌های این هدفون از ترکیب بدنه‌ی شفاف و مات بهره می‌برند و بنابراین از نظر ظاهری، جذابیت بالایی دارند. کیس ارائه شده هم دارای بدنه‌ی مات است که در نتیجه اثر انگشت را جذب نمی‌کند. از نظر کیفیت ساخت، هدفون بلوتوثی میبرو M1 نسبت به رقبای هم‌قیمت خود بهترین است.

از نظر عمر باتری، با هر بار شارژ می‌توانید حدود ۵ ساعت از آن استفاده کنید که عدد متوسطی محسوب می‌شود. با در نظر گرفتن کیس، عمر باتری به ۲۵ ساعت می‌رسد. کیفیت صدا هم بسیار خوب است و در این زمینه نمی‌توانیم ایراد بزرگی از آن بگیریم. اما مهم‌ترین نقطه‌ قوت آن، استیج عالی است که می‌تواند فضای خوبی برای کاربر شبیه‌سازی کند.

اگر هم کیفیت میکروفون‌ها برای شما اهمیت زیادی دارد، باید بگوییم که میکروفون‌ها کیفیت متوسط رو به بالا ارائه می‌کنند. هدفون بلوتوثی میبرو M1 خیلی محکم در گوش قرار می‌گیرد و در نتیجه لازم نیست چندان نگران افتادن از گوش باشید. بنابراین روی هم رفته این هدفون در این محدوده‌ی قیمتی ارزش خرید بالایی دارد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه