بررسی ساعت هوشمند میبرو Air XPAW001؛ قدیمی و معمولی

ساعت هوشمند میبرو Air XPAW001 یکی از مدل‌های قدیمی این برند است که قیمت پایینی دارد. در این ویدیو به بررسی این ساعت می‌پردازیم تا ببینیم آیا همچنان ارزش خرید بالایی دارد یا نه.

ساعت هوشمند میبرو مدل Air XPAW001

میبرو چندین ساعت اقتصادی جذاب راهی بازار کرده و کاربرانی که نمی‌خواهند هزینه‌ی بالایی برای خرید ساعت هوشمند هزینه کنند، می‌توانند از بین این ساعت‌ها دست به انتخاب بزنند. ساعت هوشمند میبرو Air XPAW001 با توجه به قیمتی که برای آن می‌پردازید، کیفیت ساخت خوبی دارد ولی از سوی دیگر از نمایشگر باکیفیتی بهره نمی‌برد. این ساعت دارای سنسور ضربان قلب و قدم‌شمار است و حتی می‌تواند وضعیت خواب شما را هم بررسی کند.

یکی از مشکلات این ساعت هوشمند این است که به دلیل قدیمی بودن، با اپ Mibro Fit سینک نمی‌شود. بنابراین عملا در صورت خرید این ساعت، نمی‌توانید از امکاناتی که مربوط به وصل شدن گوشی به ساعت هستند، بهره ببرید. اما در کل حتی اگر این مشکل هم برطرف شود، توصیه می‌کنیم از بین مدل‌های جدیدتر میبرو در همین محدوده‌ی قیمتی انتخاب کنید که دارای نمایشگر بهتری هستند و عمر باتری بالاتری در اختیار شما قرار می‌دهند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما