«مینیون‌ها: ظهور گرو»؛ تریلر جذاب انیمیشن جدید ایلومینیشن را ببینید

۱۴ دی ۱۴۰۰ | ۱۳:۰۶ ۱۴ دی ۱۴۰۰

ایلومینیشن تیزر جدیدی برای فیلم آینده‌ی خود «مینیون‌ها: ظهور گرو» (Minions: The Rise of Gru) منتشر کرده است، که انتظار می‌رود در اول جولای ۲۰۲۲ در سینماها اکران شود و مخاطبان را برای ورودی متفاوت به فرنچایز مینیون‌ها، و حتی مهم‌تر از آن؛ گرو با مو! آماده کند.

داستان، گرو دوازده ساله را در دهه‌ی ۷۰ میلادی دنبال می‌کند، که آرزو دارد که شرور بزرگ بعدی باشد. الگوهای او شامل یک گروه ابرشرور به نام «۶ شرور» است و گرو برای پیوستن به گروه و برای رساندن سطح شرارت خود به آن‌ها برنامه‌ریزی می‌کند.

البته، گرو از پیروان «خرابکار» خود، مینیون‌ها، کمک می‌گیرد. زمانی که «۶ شرور» از دست رهبر خود خلاص می‌شود، همه چیز تغییر می‌کند و به گرو فرصت عالی برای پیوستن به آن می‌دهد. با این حال، همه چیز به طرز وحشتناکی اشتباه پیش می‌رود و گرو دوستی را در غیر محتمل ترین فرد، یعنی «بندانگشتی وحشی» پیدا می‌کند.

«مینیون‌ها: ظهور گرو» صداپیشه‌های با استعدادی چون استیو کارل در نقش گرو، تاراجی پی هنسون در نقش بل باتم، آلن آرکین در نقش وایلد ناکلس، لوسی لاولس در نقش نونچوک، میشل یوه در نقش استاد چاو، ژان کلود ون دام در نقش ژان کلاود،راسل برند در نقش دکتر نفاریو، جولی اندروز در نقش مارلنا گرو، دولف لاندگرن در نقش انتقام جو، دنی ترژو در نقش استرانگهولد، آر زی ای و پیر کافن به عنوان صدای مینیون‌ها خواهد داشت.

کارگردانی فیلم بر عهده‌ی کارگردان این فرنچایز کایل بالدا خواهد بود که قبلا کارگردانی «من نفرت انگیز ۳» (Despicable Me 3) و «مینیون‌ها» (Minions) را بر عهده داشته و برد ابلسون کارگردان «سیمپسون‌ها» (The Simpsons) و جاناتان دل وال خالق فرانچایز «زندگی مخفی حیوانات خانگی» (The Secret Life of Pets) به عنوان کارگردانان مشترک با او همکاری خواهند داشت.

کریس ملداندری، خالق و مدیرعامل فرنچایز، به عنوان تهیه‌کننده در کنار جانت هیلی و کریس رنو، همکاری می‌کند و موسیقی متن فیلم با الهام از دهه‌ی ۷۰ توسط جک آنتونوف، موسیقی‌دان و تهیه‌کننده برنده گرمی ساخته خواهد شد.

منبع: collider

برچسب‌ها :
دیدگاه شما