موکاکرم چیست و چه تفاوت‌هایی با موکاپات دارد؟

۲۷ شهریور ۱۴۰۱

همان‌طور که می‌دانید دنیای قهوه بسیار وسیع است و به همان اندازه می‌توانید ابزارها و لوازم جالب را در دنیای قهوه‌ها پیدا کنید. در این سری از معرفی ابزارهای کاربردی، قصد داریم موکاکرم را به شما معرفی کنیم و شباهت‌ها و تفاوت‌های آن با موکاپات را بررسی کنیم؛ در ادامه با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

موکاکرم یک قهوه‌ساز روگازی مثل موکاپات است. این دو قهوه‌ساز از لحاظ ظاهری شباهت بسیار زیادی به هم دارند و در بخش کاربرد هم تقریبا یکسان هستند.

اما موکاکرم یک تفاوت خیلی ساده دارد که همین تفاوت باعث می‌شود ارزش خرید آن نسبت به موکاپات بالاتر باشد؛ قسمت بالایی موکاکرم از موکاپات بزرگ‌تر بوده و دلیل بزرگ‌تر بودنش این است که می‌توانید داخل آن شیر بریزید. همچنین روی در موکاکرم یک فومر تعبیه شده است. اگر در قسمت بالایی شیر بریزید، بعد از عصاره‌گیری، قهوه‌ی شما با شیر ترکیب شده و در واقع شما یک نوشیدنی با طعم خیلی نزدیک به لاته دارید.

شما با بالا و پایین کردن فومر به مدت ۲۰ تا ۳۰ ثانیه می‌توانید نوشیدنی خود را غلیظ کنید؛ این کار را می‌توانید هم با قهوه‌ی خالی و هم با قهوه‌ای که با شیر ترکیب شده است.

برای آشنایی بیشتر با موکاکرم و ویژگی‌های آن، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه