چگونه می‌توان ماندگاری آرایش روی صورت را بیشتر کرد؟

یکی از دغدغه‌های همیشگی خانم‌ها، ماندگاری آرایش به خصوص در روزهای گرم سال است. عوامل بسیار زیادی (مثل کیفیت لوازم آرایشی شما) وجود دارند که باعث می‌شوند آرایش شما ماندگاری بسیار کوتاهی داشته باشد. در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم ۱۰ ترفند را به شما آموزش دهیم که کمک می‌کنند ماندگاری آرایشتان را طولانی‌تر کنید و دیگر نگران پاک شدن آن نباشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

استفاده از فیکساتور روشی است که اکثر شما با آن آشنا هستید، اما استفاده درست و به موقع از آن است که شرط داشتن یک آرایش ماندگار است. برای کارکرد درست فیکساتورها، نیاز است که حتما یک پرایمر و کرم پودر درست و متناسب با نوع پوستتان را تهیه کنید. از طرفی تهیه لوازم آرایش باکیفیت، خود اهمیت بسیار زیادی دارد.

مهم است بدانید محصولاتی که بر پایه‌ی روغن هستند، باعث ماندگاری کم‌تر آرایش می‌شوند؛ بنابراین بهتر است محصولاتی را که بر پایه‌ی آب هستند، در انتخاب‌هایتان قرار دهید. اگر پوست خشکی دارید، بهتر است تا قبل از استفاده از محصولات فاقد روغن، برای تثبیت آرایش روی صورتتان از مرطوب کننده استفاده کنید.

برای آشنایی بیشتر با ترفندهایی که به ماندگاری بیشتر آرایش کمک می‌کنند، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما