تجربه‌ی استفاده از مانیتور ام‌اس‌آی Modern MD271PW؛ نکات مثبت و منفی

۲۳ مرداد ۱۴۰۱

مدتی قبل ویدیوی آنباکسینگ مانیتور ام‌اس‌آی Modern MD271PW را منتشر کردیم ولی در این ویدیوی بسیار کوتاه قصد داریم به صورت مختصر و مفید تجربه‌ی استفاده از این مانیتور را بیان کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

اول باید از نکات منفی شروع کنیم. اسپیکر این مانیتور بسیار ضعیف است و چندان نمی‌توانید روی آن حساب کنید. پایه‌ی مانیتور کوتاه است و برای برخی کاربران می‌تواند مشکل‌زا باشد. با وجود اعلام رسمی شرکت ام‌اس‌آی، زاویه دید این مانیتور ۱۷۸ درجه نیست و باید آن را در حدود ۱۵۰ درجه در نظر بگیرید. بنابراین اگر زاویه دید اندکی تغییر کند، ممکن است رنگ‌ها را به صورت واضح نبینید.

در بدنه‌ی این مانیتور اثری از پورت USB-A نیست ولی USB-C وجود دارد. این مانیتور به مدیریت کابل توجهی نشان نداده که البته اگر از مانیتور در حالت عمودی استفاده می‌کنید، کابل پیدا نیست. به همین خاطر توصیه می‌کنیم برای این مانیتور از پایه‌های بازویی استفاده کنید.

برای نکات مثبت هم باید به امکان چرخش جهت اشاره کنیم که در کل بسیار مفید است. حاشیه‌های باریک اطراف نمایشگر جذابیت آن را دوچندان کرده‌اند و قیمت آن هم در کل مناسب است. برای خرید مانیتور ام‌اس‌آی Modern MD271PW در حال حاضر باید حدود ۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان بپردازید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه