بررسی میکروفون مومان EM1؛ مناسب محتواهای صوتی و پادکست

میکروفون مومان EM1 یکی از گزینه‌های خوش‌قیمت برای تولید محتوای صوتی و پادکست است که در این ویدیوی کوتاه از زوایای مختلف به بررسی آن می‌پردازیم.

میکروفن مومان مدل EM1

همراه با میکروفون مومان EM1، یک سه‌پایه رومیزی پلاستیکی و هولدر پلاستیکی برای نصب روی پایه حرفه‌ای در اختیار شما قرار می‌گیرد. خود میکروفون ۳۰۰ گرم وزن دارد. بسیاری از میکروفون‌های موجود در بازار که با قیمت مشابهی به فروش می‌رسند، معمولا از پورت USB-B استفاده می‌کنند. این به خودی خود یک نکته منفی مهم نیست اما در هر صورت برای استفاده از کابل شما را محدود می‌کند.

اما میکروفون مومان EM1 به لطف بهره‌گیری از پورت USB-A، این محدودیت را از بین می‌برد. در ضمن همراه با میکروفون هم دو کابل ارائه می‌شود تا در این زمینه دست بازتری داشته باشید و حتی بتوانید این میکروفون را به گوشی هوشمند هم وصل کنید. خروجی هدفون هم برای مانیتورینگ همزمان از جمله قابلیت‌هایی است که نباید آن را از قلم بیندازیم.

از نظر کیفیت صدا و کیفیت ساخت ویژگی خاصی نسبت به رقبا ندارد اما همین پورت USB-A را می‌توانیم یکی از مزایای میکروفون مومان EM1 در نظر بگیریم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما