بهترین بردگیم شبیه به مافیا کدام است؟

۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

هامون امروز هم در پاسخ به سوالات شما، یک بازی شبیه به مافیا برایتان معرفی می‌کند. بازی «یک شب گرگینه» با اسم اصلی One Night Ultimate Werewolf یکی از بهترین بازی‌های مشابه مافیایی است و بررسی ویدیویی امروز هامون به آن اختصاص داده شده است.

بازی فکری مدل مافیا ور ولف

پیش از این بررسی کامل‌تری از بازی انجام داده‌ایم، اما روند ساده‌ است. گرگینه‌ها به عنوان آدم بدها و روستایی‌ها به عنوان شخصیت‌های معمولی بازی کنار یکدیگر قرار می‌گیرند و هر دو باید تلاش کنند تا گروه یکدیگر را حذف کنند. در این میان نقش‌های دیگر هم وجود دارند که بازی را پیچیده‌تر و جذاب‌تر می‌کنند.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی بردگیم یک شب گرگینه ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه