بررسی پایه خنک‌کننده و شارژر دسته پلی‌استیشن ۵؛ معمولی ولی کار‌راه‌انداز

۱۸ مرداد ۱۴۰۱

برخی افراد که از پلی‌استیشن ۵ استفاده می‌کنند، معمولا نگران داغ شدن این دستگاه هستند و می‌گویند ادامه‌ی این روند عمر دستگاه را کاهش می‌دهد. البته واقعیت این است که فن‌های درون این دستگاه به‌اندازه‌ی کافی قدرتمند هستند اما همین نگرانی، لذت تجربه‌ی گیمینگ را کاهش می‌دهد. به همین خاطر در حال حاضر چندین پایه خنک‌کننده در بازار وجود دارد که می‌توانید بین آن‌ها دست به انتخاب بزنید. در این ویدیو پایه خنک‌کننده و شارژر دسته پلی‌استیشن ۵ مدل SP5-001W را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

جنس این پایه پلاستیک خشک است و در کل از این نظر حرف چندانی برای گفتن ندارد. در بخش جلویی آن شاهد ۳ پورت USB هستیم و با یک کابل USB به کنسول وصل می‌شود و از همین راه برق را تامین می‌کند. دو تا فن کوچک از بخش پایینی هوا را به کنسول منتقل می‌کنند و در کل صدای چندانی ندارند.

کنار این پایه دو تا جای مخصوص برای شارژ کنترلرهای پلی‌استیشن وجود دارد. همچنین جای بازی‌ها به صورت کشویی از بدنه بیرون می‌آید و در کل ۱۴ بازی را نگه می‌دارد. روی هم رفته مهم‌ترین ضعف آن بدنه‌ی نه‌چندان جذاب پلاستیکی آن است. در حال حاضر با پرداخت حدودا ۷۰۰ هزار تومان می‌توانید پایه خنک‌کننده و شارژر دسته پلی‌استیشن ۵ مدل SP5-001W را از فروشگاه دیجی‌کالا خریداری کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه