معرفی دو گوشی با اولویت دوربین تا ۲۰ میلیون تومان

۱ شهریور ۱۴۰۱

اگر کیفیت دوربین گوشی برای شما اهمیت بسیار زیادی دارد، باید هنگام خرید گوشی به این موضوع توجه ویژه‌ای نشان دهید و گزینه‌های زیادی را حذف کنید. در این ویدیوی کوتاه به دو گوشی تا قیمت ۲۰ میلیون تومان می‌پردازیم که از نظر کیفیت دوربین حرف زیادی برای گفتن دارند.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

قبل از معرفی این دو گوشی، باید به نکات مهمی در مورد عکاسی و فیلمبرداری اشاره کنیم که با در نظر گرفتن آن‌ها، در محدوده‌های قیمتی مختلف می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. دوربین یک گوشی باید در شرایط نوری مختلف، بیشترین جزئیات و کمترین نویز را ثبت کند. در ضمن نباید اهمیت دقت ثبت رنگ را از قلم بیندازیم. به عبارت دیگر رنگ‌ها را مانند دنیای واقعی نشان دهد.

گستره دینامیکی هم اهمیت بسیار زیادی دارد. این یعنی در عکس‌های ثبت شده، تاریکی نقاط کم‌نور و روشنایی نقاط پرنور باید به خوبی کنترل شود تا جذابیت عکس افزایش پیدا کند. این روزها تقریبا تمام دوربین‌ها از حالت پرتره بهره می‌برند و دوربین‌های باکیفیت می‌توانند سوژه را به‌خوبی از پس‌زمینه جدا کنند. بهره‌گیری از لرزشگیر اپتیکال هم در کنار بهبود کیفیت عکس در محیط‌های کم‌نور، لرزش هنگام فیلمبرداری را به طور قابل توجهی کاهش می‌دهد.

وجود دوربین زوم می‌تواند دست شما را برای کادر بستن بازتر کند. همچنین برای برخی کاربران امکان فیلمبرداری در رزولوشن‌های ۴K و حتی ۸K اهمیت زیادی دارد. با توجه به این نکات، خرید دو گوشی گلکسی S21 FE و شیائومی ۱۲ را توصیه می‌کنیم که هر دو حدود ۱۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت دارند و می‌توانند عکس‌های جذابی را برای شما ثبت کنند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه