بررسی هدفون بی‌سیم پاورولوجی؛ کیفیت صدای خوب و میکروفون ضعیف

۵ مرداد ۱۴۰۱

هدفون بی‌سیم پاورولوجی MOB PTWSEPWH BUDS BT0.5 در این رده‌ی قیمتی یکی از بهترین گزینه‌ها محسوب می‌شود و در این ویدیوی کوتاه این محصول را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

مطمئنا کیفیت صدا مهم‌ترین ویژگی هر هدفونی محسوب می‌شود و هدفون بی‌سیم پاورولوجی در این زمینه حرف زیادی برای گفتن دارد. البته در این محدوده‌ی قیمت قرار نیست با ویژگی‌هایی مانند حذف صدای محیط روبرو شویم اما در کل در زمینه‌هایی مانند حجم و شفافیت صدا می‌تواند نیازهای کاربران را برطرف کند.

برای این هدفون از پلاستیک باکیفیتی استفاده شده و در نتیجه حس بی‌کیفیت بودن را به دستان شما منتقل نمی‌کند. طراحی آن هم در کل شباهت زیادی به ایرپاد اپل دارد. هدفون بی‌سیم پاورولوجی از بلوتوث ۵.۰ استفاده می‌کند و در بخش بیرونی آن هم پنل لمسی تعبیه شده که برای کنترل پخش موسیقی می‌توانید از این قابلیت بهره ببرید.

کیفیت صدای میکروفون متاسفانه بسیار پایین است و فقط در محیط‌های ساکت می‌تواند کیفیت نسبتا قابل قبولی را ارائه دهد. شارژ شدن کامل هدفون‌ها به همراه کیس حدودا ۲ ساعت زمان می‌برد و با ده دقیقه شارژ هدفون هم تا یک ساعت قادر به پخش موسیقی هستند. در کل اگر کیفیت میکروفون اهمیت زیادی برای شما ندارد، هدفون بی‌سیم پاورولوجی MOB PTWSEPWH BUDS BT0.5 می‌تواند نیازهای شما را برآورده کند. در حال حاضر با پرداخت حدود ۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان قادر به خرید این محصول از فروشگاه دیجی‌کالا هستید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه