بررسی اسپیکر پرووان PSB4117؛ صدای معمولی و طراحی جذاب

اسپیکر پرووان PSB4117 در این محدوده‌ی قیمتی و نسبت به رقبا طراحی بسیار جذابی دارد. در این ویدیوی کوتاه به بررسی این اسپیکر می‌پردازیم. در ضمن اگر به سایر اسپیکرهای پرووان علاقه دارید، برای خرید اسپیکر پرووان می‌توانید به دیجی‌کالا سر بزنید و از بین مدل‌های زیادی گزینه موردنظر خود را انتخاب کنید.

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل پرووان مدل psb4117

همانطور که در ویدیو می‌توانید ببینید، از یک اسپیکر پرووان PSB4117 حساس به صدای محیط بهره می‌برد و با این مشخصه می‌تواند یک نوار RGB جذابی را نمایش دهد. بدنه‌ی اسپیکر شفاف است و می‌توانید قسمت‌هایی از داخل بدنه را مشاهده کنید. بنابراین در کل از نظر طراحی نمی‌توانیم ایراد خاصی از آن بگیریم زیرا واقعا جذابیت زیادی دارد.

در مورد کیفیت صدا باید بگوییم که انتظار شما باید در حد قیمتی باشد که برای خرید اسپیکر پرووان PSB4117 پرداخت می‌کنید و نباید انتظار بیشتری از آن داشته باشید. البته حجم صدای خوبی در اختیار شما قرار می‌دهد و مثلا برای یک فضای حدودا ۲۵ متری می‌تواند کافی باشد. برای شارژ کامل باید حدود ۲ ساعت منتظر بمانید و با توجه به حجم صدای استفاده شده، عمر باتری ۲ تا ۶ ساعت خواهد بود.

در کل اگر در این محدوده‌ی قیمتی دنبال اسپیکر جذابی هستید که کیفیت صدای نرمالی داشته باشد، اسپیکر پرووان PSB4117 می‌تواند توجه شما را جلب کند و خرید آن را توصیه می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما