بررسی هدفون بلوتوثی QCY T21؛ مناسب خانم‌ها

۵ مهر ۱۴۰۲

هدفون بلوتوثی QCY T21 طراحی خاص و پر زرق‌و‌برقی دارد و می‌تواند به راحتی توجه خانم‌ها را جلب کند. بنابراین این هدفون بیشتر مناسب‌ خانم‌ها است و در ادامه آن را بررسی می‌کنیم.

هدفون بلوتوثی کیو سی وای مدل T21

کیس این هدفون بدنه‌ی براقی دارد و تا حدی یادآور صدف است. البته به دلیل همین براق بودن، به راحتی اثر انگشت را جذب می‌کند. خود گوشی‌ها هم از نظر طراحی عالی هستند. در مورد طراحی باید توجه داشته باشید که خبری از سری سیلیکونی نیست و بنابراین با طراحی Open Fit سروکار داریم. برخی کاربران این نوع طراحی را بیشتر دوست دارند.

طراحی Open Fit برای برخی کاربران راحتی استفاده بیشتری دارد ولی از سوی دیگر ممکن است خیلی محکم در گوش قرار نگیرد. عدم استفاده از سری سیلیکونی، منجر به ضعف بیس می‌شود ولی از سوی دیگر با تفکیک و استیج صدای خوبی روبرو هستیم. در کل نسبت به قیمتی که دارد، هدفون بلوتوثی QCY T21 کیفیت صدای قابل قبولی در اختیار شما قرار می‌دهد.

میکروفون‌ها هم کیفیت رضایت‌بخشی دارند و نمی‌توانیم ایراد بزرگی از میکروفون‌ها مطرح کنیم. بنابراین در نهایت باید بگوییم که این هدفون به لطف طراحی جذاب و کیفیت صدای خوب، می‌تواند یک هدیه‌ی عالی برای خانم‌ها باشد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه