بررسی رینگ لایت RGB 7500؛ مناسب تولید محتوا

اگر قصد دارید برای تولید محتوا از نورپردازی RGB ملایمی استفاده کنید، رینگ لایت RGB 7500 می‌تواند نظر شما را جلب کند. در این ویدیو به مشخصات و نقاط ضعف و قوت این محصول می‌پردازیم.

 رینگ لایت مدل RGB 7500

قطر این رینگ لایت ۳۳ سانتی‌متر است و با کمک یک هولدر منعطفی که در جعبه قرار دارد، می‌توانید انواع گوشی‌های هوشمند را در این هولدر قرار دهید. همراه با رینگ لایت یک سه‌پایه سبک هم در اختیار شما قرار می‌گیرد که ارتفاع آن بین ۸۰ تا ۹۰ سانتی‌متر قابل تنظیم است. برای تامین انرژی این رینگ لایت باید از کابل USB استفاده کنید که می‌توانید آن را به کامپیوتر، پاوربانک یا شارژر گوشی وصل کنید.

طول کابل ۱۳۵ سانتی‌متر است و در مسیر این کابل می‌توانیم یک کنترلر برای تنظیم رینگ لایت RGB 7500 را مشاهده کنیم. با استفاده از این کنترلر، قادر به روشن و خاموش کردن، تغییر شدت و رنگ نور و تغییرات حالت‌های نوری هستید. برای افکت‌های نوری به گزینه‌های مختلفی دسترسی دارید که می‌توانید از بین آن‌ها دست به انتخاب بزنید. در مورد شدت نور، نباید انتظار زیادی از این رینگ‌لایت داشته باشید و بیشتر مناسب عکاسی و فیلمبرداری از سوژه‌های کوچک است. همچنین به‌عنوان نور پر‌کننده هم می‌توانید از آن بهره ببرید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما