بررسی تراز لیزری رونیکس؛ ایده‌آل برای دکوراسیون داخلی

۱۵ مرداد ۱۴۰۱

استفاده از ابزارآلات قدیمی مانند شاقول، سرعت انجام کارهای مبتنی بر این ابزار را کاهش می‌دهد. تراز‌های لیزری جایگزین مدرن شاقول‌ها هستند که در حال حاضر به طور گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرند. این ابزارها با استفاده از لیزر و بدون نیاز به نخ یا سیم، عملیات تراز کردن را در کسری از ثانیه انجام می‌دهند. در این ویدیو تراز لیزری رونیکس مدل ۹۵۰۱ را مورد بررسی قرار می‌دهیم. در ادامه همراه ما باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بدنه‌ی این دستگاه پلاستیکی است و در برابر ضربه هم مقاومت بالایی دارد. وزن آن به ۱.۲ کیلوگرم می‌رسد و برای تامین انرژی از سه باتری نیم‌قلمی استفاده می‌کند. برای استفاده از ترازهای لیزری، باید آن‌ها را روی یک جای مسطح قرار دهید. قسمت پاندولی این دستگاه‌ها به طور خودکار خط تراز را نمایش می‌دهد. اگر تراز کمی کج باشد، نور لیزر به حالت چشمک‌زن درمی‌آید تا از این وضعیت خبردار شوند.

پایه‌ی آهنربایی زیر دستگاه وصل می‌شود. با استفاده از این پایه‌، می‌توانید تراز لیزری رونیکس را به اشیاء فلزی مانند لوله‌های گاز وصل کنید. همچنین باید به امکان وصل شدن به پایه‌های دوربین و مهندسی هم اشاره کنیم. این نوع تراز‌ها عمدتا برای معماری داخلی و برای انجام کارهایی مانند چسباندن کاغذ دیواری، پارتیشن بندی و کاشی کاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. در حال حاضر با پرداخت حدود ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می‌توانید این دستگاه مفید را از فروشگاه دیجی‌کالا خریداری کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه