بررسی متر لیزری رونیکس RH-9353؛ کوچک و قابل اطمینان

۸ مرداد ۱۴۰۱

یکی از وسایل کاربردی برای افراد فنی، متر لیزری است. با استفاده از این وسیله می‌توانیم طول و زاویه را به دست آوریم و حتی برخی محاسبات ساده‌ی فیثاغورث را انجام دهیم. در این ویدیو متر لیزری رونیکس RH-9353 را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

درون جعبه به غیر از خود دستگاه، ۳ باتری نیم قلمی، کیف برزنتی و بند آویز دیده می‌شود. بدنه‌ی دستگاه از جنس پلاستیک است و دورتادور آن شیلد مشکی کار شده تا از ضربه‌ی احتمالی جلوگیری شود. روی این دستگاه ۶ کلید قرار گرفته که همگی سیلیکونی هستند. وقتی باتری‌ها را درون دستگاه قرار می‌دهید، با فشردن کلید قرمز رنگ روشن می‌شود. بعد از روشن کردن هم به راحتی می‌توانید مسافت موردنظر را اندازه‌ بگیرید.

همواره در صفحه‌نمایش سه اندازه‌ی آخری که ثبت شده‌اند، نمایش داده می‌شود. اما برای دسترسی به دیگر اندازه‌های ثبت شده، باید از کلید History استفاده کنید. به طور مشخص این دستگاه تا ۱۰۰ مورد را ذخیره می‌کند. طول این دستگاه به ۱۱.۵ سانتی‌متر می‌رسد که این یعنی برای اندازه‌گیری طول مناسبی دارد. همچنین با استفاده از یکی از کلید‌ها می‌توانید مشخص کنید که آیا طول دستگاه در اندازه‌گیری در نظر گرفته شود یا نه. در ضمن باید به قابلیت جمع و تفریق بین اندازه‌ها هم اشاره کنیم.

برای اندازه‌گیری می‌توانید از واحد‌های متر، فوت و اینچ استفاده کنید. سنسور زاویه‌سنج هم برای اندازه‌گیری دقیق‌تر نقش مهمی را ایفا می‌کند. خاموشی خودکار بعد از ۱۰ ثانیه اتفاق می‌افتد و خاموشی کامل هم بعد از ۵ دقیقه اتفاق می‌افتد که به لطف همین مشخصه، در مصرف باتری تا حد زیادی صرفه‌جویی می‌شود. گفتنی است متر لیزری رونیکس RH-9353 تا صد متر را پوشش می‌دهد.

متر لیزری رونیکس RH-9353 در کل سبک است و به راحتی می‌توانید از ویژگی‌های مختلف آن بهره ببرید. از بین کاربرد‌های آن‌ هم می‌توانیم به ساخت‌و‌ساز و نقشه‌برداری اشاره کنیم. در حال حاضر با پرداخت حدود ۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان می‌توانید این محصول را از فروشگاه دیجی‌کالا خریداری کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar رضا

    سلام . متر لیزر سبز بهتره یا لیز قرمز ؟

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه