ویدیوی تست باتری گلکسی S23 اولترا در مقابل آیفون ۱۴ پرو مکس

گلکسی S23 اولترا موفق نشد در تست باتری یکی از بهترین گوشی‌های حاضر در این زمینه یعنی آیفون ۱۴ پرو مکس را شکست دهد.

یکی از اتفاقات خوبی که در گلکسی S23 اولترا نسبت به قبل رخ داده این است که این گوشی از پردازنده‌ای به مراتب بهینه‌تر از نسل گذشته بهره می‌برد. همین موضوع سبب شده نگهداری شارژ در این گوشی به شکل قابل توجهی بهتر از نسل گذشته باشد به گونه‌ای که در تست صورت گرفته روی این محصول، شخص بررسی‌کننده مدعی شده تاکنون هیچ گوشی سامسونگ نتوانست تا این اندازه در تست‌ها دوام بیاورد.

در طرف مقابل اما آیفون ۱۴ پرو مکس قرار دارد. محصولی که هم به لطف یک باتری پرظرفیت، هم سیستم‌عامل فوق‌العاده بهینه و هم پردازنده‌ی کم‌مصرف، در نگهداری شارژ عملکرد کم‌نظیری دارد و می‌تواند حتی بیش از دو روز هم در صورت استفاده‌ی معمولی دوام داشته باشد.

البته در ویدیوی بالا شما مقایسه‌ی دو گوشی را توسط وب‌سایت PhoneBuff و به صورت تصویری مشاهده می‌کنید. در این ویدیو دیدیم که گلکسی S23 اولترا علی‌رغم عملکرد استثنائی خود، نتوانست آیفون ۱۴ پرو مکس را شکست دهد و چند دقیقه‌ای زودتر از آن خاموش شد. اما در تست‌های صورت گرفته توسط وب‌سایت Dxomark، این نماینده‌ی سامسونگ است که با ۹ امتیاز بیشتر توانسته ۱۶ پله بالاتر از آیفون ۱۴ پرو مکس قرار بگیرد.

در واقع فعلا در رابطه با مدت زمان نگهداری شارژ دو گوشی نمی‌توان به شکل قاطعی نظر داد چرا که هر دو وب‌سایت معتبر و موثق هستند. البته یک وب‌سایت موثق دیگر یعنی GSMArena هم در بررسی‌های خود رأی را به گلکسی S23 اولترا داده که آن هم فقط به خاطر عملکرد خیره‌کننده‌اش در تماس توانست از آیفون ۱۴ پرو مکس پیشی بگیرد. در غیر این صورت در وب‌گردی و تماشای ویدیو آیفون عملکرد بهتری داشت. در تست PhoneBuff، دو گوشی در اجرای برنامه‌ها و به عبارتی انجام کارهای معمولی مورد بررسی قرار گرفتند که آیفون توانست بهتر ظاهر شود. که البته به خاطر شرایط مختلف تست و طراحی متفاوت دو گوشی، این فاصله‌ها در انجام تست‌های مختلف طبیعی است.

در نهایت باید بگوییم با خرید S23 اولترا , آیفون ۱۴ پرو مکس از لحاظ باتری به هیچ عنوان با مشکل مواجه نخواهید شد و شاید تفاوت خاصی را در انجام کارهای معمولی بین دو گوشی شاهد نباشید. نظر شما در رابطه با ویدیوی بالا چیست؟

منبع: SamMobile

راهنمای خرید گوشی موبایل
راهنمای خرید آیفون


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما