بررسی هندزفری سامسونگ EO-HS1303؛ سیمی و اورجینال

به جای اینکه هدفون فیک بی‌سیم بخرید، می‌توانید هندزفری سامسونگ EO-HS1303 را بخرید که سیمی است ولی در عوض کیفیت بسیار خوبی دارد. در این ویدیو به بررسی این هدفون می‌پردازیم.

هندزفری سامسونگ مدل EO-HS1303

تنها ایرادی که می‌توانیم از هندزفری سامسونگ EO-HS1303 بگیریم، همین سیمی بودن آن است. از نظر راحتی استفاده حرف زیادی برای گفتن دارد و اصلا گوش‌های شما را اذیت نمی‌کند. اگر هم مشکلی با سیمی بودن آن ندارید، برای ورزش کردن هم می‌توانید روی هندزفری سامسونگ EO-HS1303 حساب کنید.

از نظر کیفیت صدا، از تمام هدفون‌های بی‌سیم با قیمت مشابه بهتر است و صدای گرم با استیج عالی در اختیار شما قرار می‌دهد. از نظر مکالمه هم می‌تواند صدای شما را به خوبی به طرف مقابل انتقال دهد. بنابراین اگر کیفیت صدا برای شما اهمیت زیادی دارد، به جای خرید هدفون بی‌سیم بی‌کیفیت، سراغ هندزفری سامسونگ EO-HS1303 بروید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما