بررسی مانیتور سامسونگ LS27C310EAMXUE؛ مناسب تدوین با قیمت پایین

در صورتی که برای خرید مانیتور بودجه زیادی ندارید و می‌خواهید مدلی برای کارهایی مانند طراحی گرافیک و تدوین بخرید، مانیتور سامسونگ LS27C310EAMXUE از جمله گزینه‌های مناسبی است که در بازار ایران به فروش می‌رسد و در این ویدیو به سراغ آن رفته‌ایم.

مانیتور سامسونگ مدل LS27C310EAMXUE سایز 27 اینچ

اگر از جمله افرادی هستید که ساعات زیادی وب‌گردی می‌کنید، پس پنل مات این مانیتور می‌تواند مورد توجه شما قرار بگیرد. این یعنی چشم شما را در بلند مدت اذیت نمی‌کند. برای طراح گرافیک، رنگ‌های به نمایش درآمده در مانیتور باید دقت بسیار بالایی داشته باشند. همانطور که می‌دانید، پنل‌های IPS در زمینه‌ی دقت رنگ عملکرد بسیار خوبی دارند و بنابراین این مانیتور در زمینه‌ی دقت رنگی نیاز شما را به خوبی برطرف می‌کند.

اگر گیمر هستید و رفرش‌ریت ۷۴ هرتز برای شما کافی است، مانیتور سامسونگ LS27C310EAMXUE می‌تواند کارتان را راه بیندازد اما طبیعتا اگر رفرش‌ریت بالاتری نیاز دارید، قطعا باید سراغ گزینه‌های دیگری بروید. در کل با این قیمت، مانیتور سامسونگ LS27C310EAMXUE بدون شک ارزش خرید بالایی دارد و از خرید آن پشیمان نخواهید شد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما