بررسی شارژر بی‌سیم سامسونگ Trio EP-P6300؛ شارژ همزمان سه گجت

۹ مرداد ۱۴۰۱

برای خرید شارژرهای بی‌سیم از بین مدل‌های متنوع می‌توانید دست به انتخاب بزنید ولی برخی کاربران دوست دارند چند گجت خود را به طور همزمان شارژ کنند. شارژر بی‌سیم سامسونگ Trio EP-P6300 برای این دسته از کاربران طراحی شده که به غیر از بهره‌گیری جایگاه مخصوص برای گلکسی واچ‌ها، از دو جایگاه برای دو دستگاه دیگر (ایرباد یا گوشی) بهره می‌برد. در این ویدیو به بررسی این شارژر می‌پردازیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بر اساس اطلاعات ارائه شده از طرف سامسونگ، این شارژر آیفون را هم پشتیبانی می‌کند ولی حداکثر سرعت ۷.۵ وات ارائه می‌دهد. این در حالی است که گوشی‌های سامسونگ می‌توانند از سرعت ۹ وات بهره ببرند. از نظر ساعت‌های هوشمند هم از گلکسی واچ اکتیو، اکتیو ۲، واچ ۳، واچ ۴ و واچ ۵ که به‌زودی راهی بازار می‌شود، پشتیبانی می‌کند. سامسونگ در ضمن هشدار داده که هیچ قطعه‌ی فلزی و مغناطیسی روی این دستگاه قرار ندهید زیرا مانند دیگر شارژرهای بی‌سیم، چنین کاری احتمالا به شارژر آسیب می‌رساند.

این شارژر برای بدنه‌ی خود از پلاستیک مات استفاده کرده و به همین خاطر اثر انگشت روی آن باقی نمی‌ماند. نسل قبلی این شارژر دارای فن بود ولی این مدل جدید دیگر از فن استفاده نمی‌کند که همین موضوع جذابیت آن را افزایش داده است. در ضمن نباید باریک بودن بدنه‌ی این شارژر را از قلم بیندازیم. درون این شارژر ۶ کویل تعبیه شده تا برای قرارگیری دستگاه‌ها نیازی به دقت زیادی نداشته باشید.

سمت راست بدنه مختص گلکسی واچ است و سمت چپ هم می‌توانید دو گوشی، دو ایرباد یا یک گوشی و و یک ایرباد قرار دهید. در بخش پایینی سمت راست بدنه سه LED قرار دارد که با استفاده از آن می‌توانید بفهمید که کدام قسمت شارژر فعال شده است. چراغ‌های LED شارژر حین تامین شارژ دستگاه‌ها قرمزرنگ هستند ولی زمانی که شارژ تکمیل می‌شود، رنگ آن‌ها سبز می‌شود. همانطور که گفتیم به لطف وجود ۶ کویل در بدنه، برای قراردادن گوشی روی شارژر لازم نیست دقت زیادی به خرج دهید.

در کل اگر به دنبال شارژر بی‌سیم باکیفیتی برای شارژ همزمان سه دستگاه (به‌خصوص گجت‌های سامسونگ) هستید، این شارژر می‌تواند نیازهای شما را به خوبی برطرف کند. در حال حاضر با پرداخت حدود ۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان می‌توانید شارژر بی‌سیم سامسونگ Trio EP-P6300 را از فروشگاه دیجی‌کالا خریداری کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه