بررسی هدفون سنهایزر HD 200 Pro؛ استودیویی ولی مناسب کاربران معمولی

هدفون سنهایزر HD 200 Pro یک مدل استودیویی است اما افرادی که می‌خواهند از یک هدفون برای کارهای روزمره استفاده کنند هم می‌توانند به این مدل نگاهی بیندازند. این یک هدفون مانیتورینگ مناسب است ولی طبیعتا با توجه به قیمتی که برای آن در نظر گرفته شده، نمی‌توان با مدل‌های استودیویی حرفه‌ای مقایسه کرد. در هر صورت در ادامه از زوایای مختلف این هدفون را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

هدفون مانیتورینگ سنهایزر مدل HD 200 Pro

وزن هدفون ۱۸۴ گرم است و بنابراین با هدفون سنگینی روبرو نیستیم. هدفون سنهایزر HD 200 Pro هم از نظر ظاهری جذاب است و هم از نظر راحتی استفاده حرف زیادی برای گفتن دارد. حتی وقتی به طراحی آن دقت می‌کنید، با ایرکاپ‌های کج شده روبرو می‌شوید تا با زاویه‌ی گوش کاملا هماهنگ باشند. برای پدها ایرکاپ از چرم مصنوعی استفاده شده که حس خیلی خوبی انتقال می‌دهند ولی البته کمی هم منجر به عرق کردن دور گوش می‌شوند. ولی روی هم رفته با توجه به قیمت محصول، استفاده از چرم مصنوعی کاملا طبیعی است.

ولی از طرف دیگر، پد بالای سر هم کوچک است، هم طراحی خوبی ندارد و از سوی دیگر فوم اندکی در آن به کار رفته است. بنابراین اگر فوم بزرگ‌تری استفاده می‌شد، بسیار بهتر بود و ظاهر جذاب‌تری پیدا می‌کرد. تغییر اندازه‌ی هدفون به صورت پله‌ای صورت می‌گیرد ولی به این نکته توجه داشته باشید که هدفون سنهایزر HD 200 Pro انعطاف‌پذیری کمی دارد و جنس بدنه هم پلاستیک خشک است. بنابراین حین استفاده از آن، باید مراقب باشید تا بدنه با آسیب روبرو نشود.

هدفون سنهایزر HD 200 Pro از کابل ۲ متری بهره می‌برد و با جک ۳.۵ میلی‌متری به سیستم یا دستگاه‌های موردنظر شما وصل می‌شود. البته تبدیل ۶.۳ میلی‌متری هم همراه با آن در اختیار شما قرار می‌گیرد تا برای اتصال به کارت صدا مشکلی نداشته باشید. این یک هدفون پشت بسته است و بنابراین نشت صدای کمی هم دارد. در ضمن نباید پوشش از فرکانس ۲۰ تا ۲۰ کیلوهرتز را از قلم بیندازیم.

در نهایت برای جمع‌بندی باید بگوییم که برای استفاده روزمره واقعا عالی است و حتی برای گیمینگ هم می‌تواند گزینه‌ی بسیار خوبی باشد. البته باید تاکید کنیم که هدفون سنهایزر HD 200 Pro صدای تخت در اختیار شما قرار می‌دهد و بنابراین قرار نیست ویژگی‌های مختلف صدا دست‌کاری شود. اما برای کارهایی مانند میکس و مستر چنین گزینه‌ای خوب نیست و برای این کار، باید هدفون‌های بسیار گرا‌ن‌تری تهیه کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما