برای تولید محتوا دوربین بخریم یا گوشی؟

افرادی که می‌خواهند وارد دنیای تولید محتوا شوند، معمولا باید بین دوربین و گوشی دست به انتخاب بزنند. اما در نهایت انتخاب کدام گزینه منطقی‌تر است؟ در این ویدیو به همین موضوع می‌پردازیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

اول از همه باید بگوییم که طبیعتا یک دوربین حرفه‌ای برای فیلمبرداری عملکرد بسیار بهتر و جذاب‌تری دارد. این نوع دوربین‌ها از سنسور بسیار بزرگ‌تری بهره می‌برند، در شرایط مختلف می‌توانید از لنزهای گوناگون بهره ببرید و در ضمن برای لوازم جانبی هم دست باز‌تری دارید. ولی از طرف دیگر، دوربین موجود در گوشی‌های موبایل هم روز‌به‌روز بهتر می‌شوند و فاصله بین آن‌ها و دوربین‌های حرفه‌ای بسیار کمتر از گذشته شده است.

چگونه انواع گوشی و تبلت را به مانیتور تبدیل کنیم؟

به همین خاطر برای کارهایی مانند عکس‌برداری از محصولات یا ضبط ویدیو‌های کوتاه آموزشی، نیازی نیست سراغ دوربین‌های حرفه‌ای بروید و با استفاده از گوشی هم می‌توانید به خوبی این کارها را انجام دهید. گفتنی است در صورت خرید دوربین، باید یک سیستم هم برای ادیت فیلم بخرید و این یعنی متحمل هزینه‌ی زیادی می‌شوید. ولی با گوشی بعد از ضبط فیلم به راحتی قادر به ادیت، اصلاح رنگ و دیگر کارهای این‌چنینی هستید. حتی همین ویدیو هم با دوربین گوشی گلکسی S21 FE ضبط شده و همانطور که می‌بینید کیفیت بسیار خوبی دارد.

به همین خاطر اگر به دنیای تولید محتوا علاقه دارید، دست‌دست نکنید و با همان گوشی که در دست دارید، این کار را کلید بزنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما