چگونه انواع گوشی و تبلت را به مانیتور تبدیل کنیم؟

۱ مرداد ۱۴۰۱

در بسیاری از خانه‌ها معمولا یک گوشی یا تبلت قدیمی دیده می‌شود که در گوشه‌ای افتاده و مورد استفاده قرار نمی‌گیرد. در این ویدیو به چگونگی تبدیل گوشی و تبلت به مانیتور می‌پردازیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

ابتدا راهی سایت SpaceDesk شوید و برای لپ‌تاپ و گوشی یا تبلت خود اپلیکیشن موردنیاز را دانلود و نصب کنید. سپس در هر دو دستگاه این اپلیکیشن را باز کنید و در ضمن باید خاطرنشان کنیم که هر دو دستگاه باید به یک شبکه وای‌فای وصل باشند.

این اپلیکیشن معمولا به صورت دستی آی‌پی شبکه را تشخیص می‌دهد ولی اگر به هر دلیلی این اتفاق رخ نداد، باید به صورت دستی آی‌پی را وارد کنید. به همین سادگی، گوشی یا تبلت شما تبدیل به مانیتور ثانویه می‌شود.

برای تنظیم کردن جای مانیتور، ابتدا در ویندوز راست‌کلیک کنید و سپس گزینه‌ی Display Settings را انتخاب کنید. در این محیط می‌توانید مکان قرارگیری مانیتور ثانویه را مشخص کنید. مثلا اگر گوشی را زیر مانیتور اصلی قرار دهید و تنظیمات موردنظر هم فعال کرده باشید، می‌توانید با کشاندن یک پنجره به بخش پایینی، این پنجره را در گوشی خود مشاهده کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar رضا

    من معمولا ویدیو را در دیجی مگ لایک میکردم . اما نمیدانم چرا الان که دوم مهر است این گزینه قلب لایک پاک شده است !

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه