بررسی دوربین ورزشی اس‌جی‌کم C100؛ خوش‌قیمت با امکانات فراوان

در بازار دوربین‌های ورزشی تنوع بسیار زیادی وجود دارد و با توجه به بودجه‌ و انتظاراتی که دارید، می‌توانید از بین گزینه‌های زیادی دست به انتخاب بزنید. در این ویدیو دوربین ورزشی اس‌جی‌کم C100 را بررسی می‌کنیم که با وجود قیمت مناسب، لوازم جانبی کاملی همراه با آن ارائه می‌شود.

دوربین فیلم برداری ورزشی اس جی کم مدل C100

تنها ضعفی که در مورد طراحی دوربین ورزشی اس‌جی‌کم C100 می‌توانیم اشاره کنیم، درگاه شارژ microUSB آن است که اگر USB-C بود، جذاب‌تر می‌شد. همانطور که می‌بینید، به راحتی می‌توانید این دوربین را به لباس وصل کنید و از این زاویه فیلمبرداری کنید. کیفیت ویدیو‌ها بالاتر از حد انتظار است اما در زمینه‌ی گستره دینامیکی نباید انتظار زیادی از آن داشته باشید.

از دیگر ضعف‌های این دوربین، باید به عدم وجود لرزشگیر هم اشاره کنیم. یکی از کاربردهای جذاب دوربین ورزشی اس‌جی‌کم C100، فیلمبرداری POV از محصول یا مراحل انجام کارهای مختلف است. قابلیت عکس‌برداری آن هم می‌تواند کاربردی باشد که البته جزئیات زیادی را ارائه نمی‌دهد. در مجموع به خاطر قیمت مناسب، خرید دوربین ورزشی اس‌جی‌کم C100 را توصیه می‌کنیم و به‌خصوص در شرایط نوری مناسب می‌تواند ارزش خرید بالایی داشته باشد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما