با امکانات دوربین ورزشی اس‌جی‌کم SJ4000 آشنا شوید

مدتی قبل ویدیوی بررسی دوربین ورزشی اس‌جی‌کم SJ4000 را منتشر کردیم و در این ویدیو قصد داریم به تعدادی از قابلیت‌های این دوربین بپردازیم.

دوربین فیلم برداری ورزشی اس جی کم مدل SJ4000 Dual Screen

در بدنه‌ی این دوربین، با سه دکمه روبرو هستیم. همانطور که در ویدیو میبینید، هرکدام از این دکمه‌ها کاربردهای متنوعی دارند. مثلا اگر دکمه‌ی پایینی را نگه دارید، مانیتور دوم روشن می‌شود. از سوی دیگر اگر در حال فیلمبرداری و عکاسی دکمه‌ی بالا را نگه دارید، وای‌فای دوربین فعال می‌شود. با همین قابلیت، به راحتی قادر به انتقال عکس‌ها و فیلم‌ها به گوشی خواهید بود.

با استفاده از اپ ارائه شده، می‌توانید تنظیمات مختلفی را اعمال کنید. اما بر اساس تست‌های صورت گرفته، اگر رزولوشن فیلمبرداری را در اپ تغییر دهید، تاثیری روی دوربین ندارد. بنابراین برای تغییر رزولوشن، باید این کار را از طریق خود دوربین ورزشی اس‌جی‌کم SJ4000 انجام دهید. در مورد کیفیت فیلمبرداری باید بگوییم که اگر نور کافی باشد، رنگ‌ها با دقت خوبی ثبت می‌شوند ولی گستره دینامیکی حرف زیادی برای گفتن ندارد.

در کل با توجه به قیمتی که برای خرید دوربین ورزشی اس‌جی‌کم SJ4000، امکانات قابل قبولی در اختیار شما قرار می‌دهد و خرید آن را توصیه می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما