چگونه با رله سوئیچ و کلید مخصوص، لامپ‌ها را هوشمند کنیم؟

اگر به دنبال هوشمند کردن لامپ‌ها در خانه‌ی خود هستید، در این ویدیو به چگونگی انجام این کار با رله سوئیچ هوشمند مدل NF101 و کلید هوشمند دی آی وای مدل WiFi 16A می‌پردازیم. در ادامه همراه ما باشید.

رله سوئیچ هوشمند مدل NF101
کلید هوشمند دی آی وای مدل WiFi 16A

در صورتی که می‌خواهید لامپ هوشمند داشته باشید که از طریق دستیار صوتی یا موبایل قادر به خاموش و روشن کردن آن باشید، یکی از کارهای اشتباهی که می‌توانید انجام دهید این است که سراغ لامپ هوشمند یا کلید هوشمند بروید. زیرا این کار هزینه خیلی بالایی برای شما دارد.

به جای این کار، می‌توانید رله سوئیچ هوشمند مدل NF101 را خریداری کنید. طریقه نصب آن هم بسیار ساده است و فقط باید قبل از ورودی لامپ، فاز و نول این رله سوئیچ را وصل کنید. البته وقتی کلید چراغ را قطع می‌کنید، رله سوئیچ هم قطع می‌شود. برای حل این مشکل، می‌توانید سراغ کلید هوشمند دی آی وای مدل WiFi 16A بروید. این محصول ابعاد بسیار کوچکی دارد و پشت کلید قرار می‌گیرد. در ضمن می‌توانید با استفاده از اپ ارائه شده، تایمر تنظیم کنید یا مثلا اگر دوربین حرکتی را احساس کرد، چراغ روشن شود.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما