بررسی بازی کارتی لبخند؛ پوکمون حشرات

۲۹ آبان ۱۴۰۱

بازی کارتی «لبخند» (Smile) بررسی امروز آرین از بازی‌های رومیزی است؛ طی این بازی کارتی، بازی‌کننده‌ها باید به جمع‌آوری موجودات و هیولاهایی بپردازند که فرار کرده‌اند. سه تا پنج بازی‌کننده باید به حنگل می‌روند تا حشره جمع کنند، اما همه چیز به این سادگی‌ها هم نیست. با بررسی آرین از این بازی کارتی همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بازی‌کننده‌ها برای جمع‌آوری حشرات، طی هر نوبت خود تعدادی کرم شب‌تاب روی کارتی که در اختیار دارند قرار می‌دهند، ولی همیشه هم قرار نیست حشرات فرار کرده جذب شوند و هیولاها و موجودات خطرناک هم جذب کرم‌های شب‌تاب خواهند شد و از امتیاز بازی‌کننده‌ها کم خواهند کرد. بازی‌کننده‌ها باید حواسشان باشد که از کرم‌های شب‌تاب خود به درستی استفاده کنند و به اندازه‌ی کافی برای نوبت‌های انتهایی بازی، کرم شب‌تاب نگه داشتند باشند.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالای آرین را برای بررسی بازی کارتی لبخند (Smile) ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه