مقایسه عملکرد مدل اگزینوس با مدل اسنپدراگون گلکسی نوت ۲۰ اولترا

موضوع اختلاف عملکرد مدل اگزینوس و اسنپدراگون پرچم‌داران سامسونگ مدتهاست که وجود دارد و بسیاری از کاربران پیگیر خبرها با این موضوع آشنا هستند. به طور خلاصه، همانطور که احتمالا می‌دانید پرچم‌داران سامسونگ در دو مدل مبتنی بر تراشه اگزینوس و اسنپدراگون روانه‌ی بازار می‌شوند و مدل اسنپدراگون معمولا عملکرد بهتری نسبت به رقیب خود دارد. اما حالا ویدیویی در رابطه با مقایسه بنچمارک مدل اگزینوس و اسنپدراگون گلکسی نوت ۲۰ اولترا منتشر شده است.

این ویدیو در کانال یوتیوب Speed Test G منتشر شده و برای مقایسه عملکرد اگزینوس و اسنپدراگون گلکسی نوت ۲۰ اولترا از یک روش به نام Speed Test G استفاده شده است. تفاوت اصلی این روش با دیگر بنچمارک‌ها این است که فرد موردنظر تعدادی برنامه برای این کار توسعه داده که تا حد ممکن بتوانند استفاده گوشی در شرایط واقعی را شبیه‌سازی کنند. این در حالی است که عموم بنچمارک‌ها چنین کاری را انجام نمی‌دهند.

گلکسی نوت 20 اولترا اگزینوس

در هر صورت می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید اما به طور خلاصه، مدل مبتنی بر اگزینوس ۹۹۰ گلکسی نوت ۲۰ اولترا اگرچه در ابتدای کار کمی جلو می‌افتد، اما بعد از آن فاصله این مدل نسبت به رقیب خود که از اسنپدراگون ۸۶۵ پلاس بهره می‌برد بیشتر و بیشتر می‌شود. تفاوت عملکرد آن‌ها به‌خصوص در زمینه‌ی گرافیک سه‌بعدی بسیار زیاد است.

در نهایت، مدل اسنپ‌دراگون ۸۶۵ پلاس توانسته این آزمایش را در عرض ۱ دقیقه و ۳۲ ثانیه به پایان برساند ولی مدل اگزینوس با صرف وقت ۱ دقیقه و ۵۰ ثانیه موفق به اتمام این آزمایش شده است. در هر صورت همانطور که می‌بینید، شکاف قابل توجهی بین عملکرد مدل اگزینوس و اسنپدراگون گلکسی نوت ۲۰ دیده می‌شود. از آنجایی که گلکسی نوت ۲۰ هم مجهز به همین تراشه‌ها است، برای این گوشی هم با نتیجه مشابهی روبرو خواهیم شد.

منبع: Sam Mobileبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. 007

    در نهایت، مدل اسنپ‌دراگون ۸۶۵ پلاس توانسته این آزمایش را در عرض ۱ دقیقه و ۲۲ ثانیه به پایان برساند!
    ۱:۳۲ دقیقه درسته، لطفا اصلاح بفرمایید

    1. خیلی ممنون، اصلاح شد.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما