کیت آموزشی منظومه‌ی شمسی؛ ابزاری برای افزایش دانش و خلاقیت کودکان

یکی از بهترین هدایا برای بچه‌هایی که علاقه‌مند به نجوم هستند، کیت آموزشی منظومه‌ی شمسی است که در ادامه به جعبه‌گشایی و بررسی آن می‌پردازیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این کیت آموزشی مجموعه سیارات منظومه‌ی شمسی را در ابعادی کوچک به صورت سه‌بعدی درآورده است و ایده‌ی کلی آرایش سیارات این منظومه‌ی را به کودکان می‌دهد. در اینجا خورشید ما و ۸ سیاره‌ای که به دور آن می‌چرخند طراحی شده‌‌اند، اما این خود بچه‌ها هستند که باید کار طراحی آن را به اتمام برسانند.

تمام اعضای این مجموعه به صورت خام و سرهم نشده داخل جعبه قرار گرفته‌اند تا بچه‌ها با استفاده از خلاقیت خودشان و دانشی که در مورد سیارات دارند، آن‌ها را سرهم و رنگ‌آمیزی کنند. ساخت و طراحی یک مجموعه‌ی آموزشی مانند این مجموعه، علاوه بر لذت‌بخش بودن، به بچه‌ها انگیزه‌ای برای کسب علم، به کارگیری خلاقیت و البته اعتماد به نفس می‌دهد.

این مجموعه کامل است و تمام لواز مورد نیاز برای ساخت ماکت منظومه‌ی شمسی از جمله پایه‌ها، سمباده برای صاف کردن برخی زدگی‌های پلاستیکی، ۶ عدد رنگ گواش و یک قلمو در اختیار بچه‌ها قرار می‌دهد و آن‌ها را با خلاقیت، دانش و هنر خودشان تنها می‌گذارد.

برای آشنایی بیشتر با کیت آموزشی منظومه‌ی شمسی شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید. برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما