بررسی اسپرسوساز سوناشی؛ قیمت ارزان و کیفیت قابل قبول

در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم اسپرسوساز سوناشی مدل SMC-4960 را به شما معرفی کنیم. این اسپرسوساز به نسبت دستگاه‌های دیگر قیمت خیلی پایین‌تری دارد. در ادامه با بررسی این محصول همراه ما شوید تا ببینیم آیا این اسپرسوساز در حد قیمتش، ارزش خرید دارد؟

اسپرسو ساز سوناشی مدل SMC-4960

اسپرسوساز سوناشی ۸۵۰ وات قدرت دارد و در مقایسه با دیگر دستگاه‌هایی که قبلا مقایسه کردیم، دستگاه ضعیف‌تری محسوب می‌شود. اگر بخواهیم طراحی این دستگاه را بررسی کنیم باید بدانید که این اسپرسوساز طراحی خیلی معمولی دارد و جنس بدنه‌ی آن ترکیبی از پلاستیک و استیل است. یکی از بدی‌های این دستگاه این است که جای اثر انگشت روی آن می‌ماند. ۳ دکمه روی دستگاه قرار دارد که یکی برای خاموش و روشن کردن، یکی برای بخار و دیگری برای عصاره‌گیری است. یک نازل بخار هم در کنار دستگاه تعبیه شده است.

یک اسکوپ تمپر، یک پورتافیلتر و یک بسکت دبل تحت فشار از اقلام همراه این اسپرسوساز هستند. یک سوزن دوکاره هم وجود دارد که یک طرف آن برای نازل بخار و یک طرفش هم برای بسکت است که از گرفتگی‌ها جلوگیری می‌کند. این اسپرسوساز یک قهوه‌ی قابل قبول و مناسب برای شما آماده می‌کند.

برای بررسی بهتر و کامل‌تر اسپرسوساز سوناشی مدل SMC-4960، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما