تریلر جدید سونیک خارپشت ۲ را تماشا کنید

کم‌تر از دو ماه تا اکران فیلم «سونیک خارپشت ۲» (Sonic the Hedgehog 2) فاصله داریم و پارامونت پیکچرز تریلر جدیدی از این فیلم اکشن، کمدی و ماجراجویی منتشر کرده است.

فیلم «سونیک خارپشت» یکی از موفق‌ترین فیلم‌ها پیش از دنیاگیری کروناویروس بود. اغلب فیلم‌های اقتباس شده از بازی‌های ویدیویی در زمینه فروش و کسب رضایت منتقدان و سینمادوستان به دردسر می‌افتند، اما این خارپشت آبی رنگ تا حد زیادی دچار این مشکلات نشد. سونیک خارپشت با بودجه‌ی ۸۵ میلیون دلاری به فروشی بالغ بر ۳۱۹ میلیون دلار در سراسر جهان دست پیدا کرد و به همین خاطر پارامونت پیکچرز حساب ویژه‌ای روی فروش خوب دنباله‌ی این فیلم در بهار پیش رو باز کرده است.

تریلر تازه و کوتاه سونیک خارپشت ۲ صحنه‌های جدیدی از این فیلم را نشان می‌دهد و روی مبارزه‌ی ناکلز اکیدنا به عنوان یکی از شخصیت‌های منفی داستان با سونیک تمرکز دارد. همچنین در این تریلر شاهد حضور شخصیت دکتر رباتنیک با بازی جیم کری نیز هستیم.

چند ماه قبل جف فاولر کارگردان سونیک خارپشت ۲ در حساب توئیتر خود ضمن تایید خبر آغاز ساخت این فیلم اعلام کرد سونیک خارپشت جدید برای اکران در تاریخ ۱۹ فروردین ۱۴۰۱ (۸ آوریل ۲۰۲۲) برنامه‌ریزی شده است. از میان بازیگران سرشناس دنباله‌ی سونیک خارپشت می‌توان به جیم کری، جیمز مارسدن، تیکا سومپتر و جیسون موموآ اشاره کرد.

قسمت اول سونیک ماجراهای جالبی را پشت سر گذاشت و روند توسعه‌ی آن با حاشیه‌های بسیاری همراه شد. وقتی برای نخستین بار ساخت قسمت اول تأیید و تریلر رسمی آن منتشر شد به دلایل زیادی از جمله طراحی ظاهری سونیک، عملکرد سازندگان با انتقادات بسیار شدیدی از سوی طرفداران مواجه شد. انتقاداتی که باعث شد کارگردان فیلم واکنش نشان دهد و با عذرخواهی از طرفداران سونیک، فیلم را با تأخیر روبه‌رو کنند تا طراحی سونیک دوباره انجام شود و شباهت بیشتری به این شخصیت محبوب دنیای بازی‌های ویدیویی پیدا کند. اوضاع کاملا تغییر کرد و پس از اکران فیلم واکنش‌ها دگرگون و ظاهر و طراحی شخصیت‌های این اثر با استقبال طرفداران مواجه شد.برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

۵ دیدگاه
 1. 👑Mojtaba so. 👑

  بیشتر روایت فیلم سونیک ۲. از بازی سونیک ۳

  و ناکلز الهام گرفته شده

 2. سوگند

  تبلیق شو قبلن دیدم ولی یکی میش به من بگ امی کجاست خیلی دست دارم که امی هم توی این فیلم ی نخشی داشت باش😤😒😢ولی من یکی از بهترین ترفدار سونیکم😉چیمیشد اق وجود داشت😢😍😭

 3. The man in black

  سونیک خارپشت یکی از بهترین فیلم های اقتباس شده از بازی های ویدئویی هستش ژانری که فیلم های خیلی موفقی هم نداشته ولی من امیدوارم که مثل قسمت یکش عالی در بیاد

 4. عالیه

  خیلی دوس دارم سونیک خارپشت۲ بیاد🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

 5. Padra

  باحال بود

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما