بررسی دوربین دیجیتال سایبرشات DSC QX10؛ قدیمی اما بسیار خاص

با وجود اینکه دوربین دیجیتال سایبرشات DSC QX10 در سال ۲۰۱۳ راهی بازار شده، ولی بسیاری از عکاس‌ها با این دوربین خاص و جذاب آشنایی ندارند. در این ویدیو به بررسی این دوربین می‌پردازیم که البته یک دوربین حرفه‌ای محسوب نمی‌شود.

دوربین دیجیتال موبایلی سایبرشات DSC-QX10

جعبه‌ی محصول به صورت استوانه‌ای است و از همان ابتدا می‌توانید خاص بودن این محصول را احساس کنید. بر روی جعبه به قابلیت‌هایی مانند پشتیبانی از وای‌فای و رزولوشن ۱۸ مگاپیکسلی سنسور این دوربین اشاره شده است. در جعبه به غیر از خود دوربین، با هولدر موبایل، بند مچی، کابل شارژ و باتری روبرو هستیم.

بر روی یکی از کاغذهای قرار گرفته در جعبه، می‌توانید پسورد اتصال به دوربین را ببینید. زیر درب باتری، یک دکمه‌ی ریست و درگاه کارت حافظه تعبیه شده است. این دوربین را می‌توانید به راحتی روی سه‌پایه قرار دهید. با استفاده از هولدر موبایل، می‌توانید آن را به گوشی خود وصل کنید و از طریق اپ آن را کنترل کنید. در این حالت، عکس‌های ثبت شده به طور مستقیم راهی حافظه گوشی می‌شوند.

این اپ قابلیت‌های زیادی ندارد و فقط می‌توانید از بین حالت پیش‌فرض و تمام اتوماتیک دست به انتخاب بزنید. دوربین دیجیتال سایبرشات DSC QX10 همچنان هم طرفدارانی دارد و برخی کاربران علاقه‌ی زیادی به آن نشان می‌دهند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما