بررسی هدفون سونی MDR-EX14AP؛ باسیم، فوق‌العاده و اقتصادی

وقتی در مورد خرید هدفون سونی صحبت می‌کنیم، معمولا به یاد هدفون‌های گران‌قیمت این شرکت می‌افتیم. ولی واقعیت این است که هدفون‌های اقتصادی سونی هم کیفیت صدای فوق‌العاده‌ای دارند. در این ویدیو هدفون سونی MDR-EX14AP را بررسی می‌کنیم که باسیم است و قیمت مناسبی دارد.

هندزفری سونی مدل MDR-EX14AP

این هدفون کیفیت ساخت بسیار خوبی دارد و خوشبختانه کابل‌های آن به راحتی گره نمی‌خورند. در ضمن به لطف سبک بودن، خیلی زود قرارگیری هدفون روی گوش خود را فراموش می‌کنید. کیفیت صدای هدفون سونی MDR-EX14AP در حد هدفون‌های بی‌سیم با ۴-۵ برابر قیمت است. فرکانس‌های بالا شفاف و فرکانس‌های بیس بسیار عمیق پخش می‌شوند.

اگر مشکلی با سیمی بودن این هدفون ندارید و می‌خواهید یک هدفون اقتصادی با کیفیت صدای فوق‌العاده بخرید، هدفون سونی MDR-EX14AP بدون شک یکی از بهترین انتخاب‌هایی است که می‌توانید داشته باشید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما