بررسی هدفون بی‌سیم سونی WI-XB400؛ کیفیت صدای فوق‌العاده

اگر در این محدوده‌ی قیمتی دنبال خرید یک هدفون بی‌سیم دور گردنی با کیفیت صدای بسیار خوب هستید، هدفون بی‌سیم سونی WI-XB400 یکی از بهترین گزینه‌هایی است که می‌توانید خریداری کنید و در این ویدیو به بررسی آن می‌پردازیم.

هدفون بی سیم سونی مدل WI-XB400

کیفیت صدای این هدفون در یک کلام عالی است و در کنار آن باید به تفکیک صدای بسیار خوب هم اشاره کنیم. در این هدفون، فرکانس‌های مختلف صدا روی یکدیگر تاثیر نمی‌گذارند و هرکدام از این فرکانس‌ها به طور جداگانه و با کیفیت بسیار خوبی به گوش کاربر می‌رسند. بیس ارائه شده قدرتمند است و حجم صدا هم متوسط رو به بالا محسوب می‌شود.

یکی از مزایای هدفون بی‌سیم سونی WI-XB400 این است که حتی اگر بلندی صدا را به ۱۰۰ درصد برسانید، فرکانس‌ها دچار در هم آمیختگی نمی‌شوند و کیفیت صدا حفظ خواهد شد. با هر بار شارژ در صورتی که از بلندی صدای ۵۰ درصد استفاده کنید، باتری هدفون تا ۱۵ ساعت دوام می‌آورد و اگر فقط ۱۰ دقیقه آن را شارژ کنید، می‌توانید به مدت حدود ۱ ساعت از آن بهره ببرید. برای شارژ کردن هم باید از پورت USB-C استفاده کنید که این هم یکی دیگر از مزایای این هدفون محسوب می‌شود.

در نهایت اگر دنبال بهره‌گیری از کیفیت صدای خیلی خوبی هستید، بدون شک خرید هدفون بی‌سیم سونی WI-XB400 را توصیه می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما