تریلر جدید فیلم «مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» را تماشا کنید

دومین تریلر فیلم «مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» (spider-man: No Way Home) بالاخره منتشر شد.

تریلر جدید فیلم «مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» بسیار هیجان‌انگیز، پرزدوخورد و جذاب است. در این تریلر ۳ دقیقه‌ای شاهد حضور اغلب دشمنان معروف مرد عنکبوتی از جمله دکتر اختاپوس و گرین گابلین هستیم و در کنار نمایش صحنه‌هایی از مبارزات نفس‌گیر پیتر پارکر با آن‌ها بخش‌هایی از داستان فیلم نیز در اختیار تماشاگران قرار می‌گیرد. پس از این تریلر با اطمینان می‌توان از حضور چند نسخه‌ی مختلف از مرد عنکبوتی (شخصیت‌های فیلم‌های پیشین مرد عنکبوتی) در «مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» صحبت کرد.

در تریلر قبلی دیدم پس از اینکه رسانه‌ها متوجه می‌شوند مرد عنکبوتی همان پیتر پارکر است، او تصمیم می‌گیرد به کمک استیون وینسنت طلسمی را اجرا کند که به‌واسطه‌ی آن همه هویت وی را فراموش کنند و این امر ارتباط پیتر با نزدیکانش را تحت تاثیر قرار می‌دهد. اما این طلسم به درستی اجرا نمی‌شود و پایداری زمان و مکان برهم می‌خورد. در تریلر جدید عواقب اجرای طلسم را می‌بینیم و دکتر استرنج به پارکر می‌گوید که پس از این کار بازدیدکنندگان (افراد شرور) از دنیاهای دیگر به دنیای «مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» راه پیدا خواهند کرد.

از میان بازیگران فیلم جدید مرد عنکبوتی می‌توان به تام هالند، جیمی فاکس، زندیا کلمن، بندیکت کامبربچ، آلفرد مولینا، جیکوب باتالون جی. بی اسموو، تونی ریوولوری و مریسا تومِی اشاره کرد. کریس مک‌کنا و اریک سامرز فیلم‌نامه‌ی «مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» را نوشته‌اند و مانند دو نسخه‌ی قبلی مرد عنکبوتی، مایکل جاکینو موسیقی متن ماجراجویی‌های تازه پیتر پارکر را ساخته است.

«مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» در تاریخ ۲۶ آذر (۱۷ دسامبر) به‌عنوان بخشی از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول روی پرده می‌رود و چند هفته‌ی بعد از طریق سرویس آنلاین دیزنی پلاس در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

نظر شما درباره‌ی این تریلر هیجان‌انگیز چیست؟برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. امیر

    وقتی معیار فیلم خوب را بر جلوه های قوی بذاری بله انگل و همه فیلم های کلاسیک و خیلی از فیلم هایی که توی رتبه ۲۵۰ تای اول آی ام دی بی اند و ۹۰ درصد فیلم هایی که اسکار میبرند میروند آخر صف. من با مثلا مارال و اینا مخالف نیستم چون به هر حال هیجان جدیدی را تجربه میکنی و شاید هم واقعا آدم نیاز داره به چنین فیلم هایی اما در مقابل با داستان های قوی، مفاهیم و کارگردانی ها و بازیگری های قوی فیلم هایی که توی ژانر این ها برترند‌ قابل قیاس نیست

  2. جو پشی

    خیلی خوبه یه فریمش میرزه به کل فیلم انگل

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما