اولین تریلر «مرداب» فیلمی مهیج از مت دیمون و تام مک‌کارتی را نشان می‌دهد

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

فوکس فیچرز به تازگی اولین تریلر از فیلم «مرداب» را منتشر کرده است که مت دیمون در آن بازی کرده است و کارگردانی آن بر عهده‌ی تام مک‌کارتی است که سابقه‌ی کارگردانی فیلم درخشان «افشاگر» و سریال محبوب «۱۳ دلیل برای اینکه» را در کارنامه‌ی خود دارد. مت دیمون در نقش یک کارگر سکوی نفتی شهری در اوکلاهاما ظاهر می‌شود که به مارسی فرانسه می‌رود تا تلاش کند دخترش را که دیگر با او رابطه‌ی نزدیکی ندارد، از اتهام قتلی که مرتکب نشده است، تبرئه کند.

علاوه بر کارگردانی، مک‌کارتی نویسندگی اثر را نیز همراه با مارکوس هینچی، توماس بیدیگین و نوئه دبره بر عهده داشته است. ابیگیل برسیلین نیز که در فیلم «میس سان‌شاین کوچولو» خوش درخشیده است، در نقش آلیسون، دختر شخصیت مت دیمون ظاهر می‌شود و کمیل کتان (بازیگر سریال کشتن ایو)،  دیانا دوناگان (بازیگر فیلم ملاقات) و لیلو سیوود از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

در مصاحبه‌ای که مک‌کارتی به تازگی با مجله‌ی انترتینمنت ویکلی انجام داده است، سرنخ‌های جدیدی از داستان و پروژه را ارائه کرده است و از کار‌ها و تحقیقاتی حرف زده است که او و دیمون انجام داده‌اند تا این فیلم بتواند هر چه بیشتر به واقعیت نزدیک باشد. «مت و من در ابتدا به شهر اوکلاهاما رفتیم تا وقت بیشتری را در این شهر بگذرانیم و با حال و هوای آن آشنا شویم و با کارگران گپ و گفتی داشته باشیم. آن‌ها در مورد زندگی و خانواده‌ی خود با ما حرف زدند که به ما در شکل‌دادن داستان، کمک شایانی کرد».

مک‌کارتی همچنین از تاثیر پاندمی کرونا بر روی فرآنید ساخت فیلم نیز صحبت کرده است. «ما مجبور شدیم تا مراحل بعد از تولید را متوقف کنیم. مجددا آن شروع کنیم، باز متوقفش کنیم و حدود یک ماه قبل، باز آن را شروع کنیم. وقتی شما از پروژه‌ی این چنینی فاصله می گیرید و بعد از مدتی دوباره سراغش می‌روید، چشمانتان باز می‌شود و می‌توانید تغییرات مثبتی را اعمال کنید. ما هم تغییراتی را روی فیلم اعمال کردیم که تاثیر مثبتی روی آن داشته است و الان به نظر می‌رسد که دیگر پخته است». تریلر این فیلم تاریخ اکران آن را نیز نشان می‌دهد و قرار است که در تاریخ عرضه جدید‌اش یعنی ۳۰ جولای (۸ مرداد) به نمایش عموم در‌بیاید.

منبع: Collider

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه