راهنمای خرید تبلت تا ۱۵ میلیون تومان

۱۷ مرداد ۱۴۰۱

تبلت‌های با قیمت حداکثر ۱۵ میلیون تومانی در کل مدل‌های مناسبی هستند که می‌توانند نیازهای بخش بزرگی از کاربران را به خوبی برطرف کنند. در صورتی که به دنبال خرید تبلت در این محدوده‌ی قیمتی هستید، در این ویدیو به سه مدل می‌پردازیم که می‌توانید از بین آن‌ها دست به انتخاب بزنید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

برای مدل اول باید به آیپد مینی ۲۰۲۱ اشاره کنیم. در کل آیپدها همچنان بسیار بهتر از تبلت‌های اندرویدی هستند و به همین خاطر بیشترین سهم از این بازار را در اختیار دارند. این تبلت هم در کل جمع‌و‌جور است و قدرت سخت‌افزاری بسیار خوبی را در اختیار شما قرار می‌دهد. آیپد مینی ۲۰۲۱ در حال حاضر حدود ۱۵ میلیون تومان قیمت دارد.

دومین پیشنهاد ما گلکسی تب S7 FE است که یکی از بهترین تبلت‌های اندرویدی موجود در بازار به حساب می‌آید. این تبلت در حال حاضر با قیمت حدودا ۱۴ میلیون تومانی به فروش می‌رسد. در نهایت باید به تبلت لنوو Yoga Tab 11 YT اشاره کنیم که مدل پایه‌ی آن حدودا ۱۲ میلیون تومان قیمت دارد. به طور کلی با خرید یکی از این سه تبلت با تجربه‌ی کاربری خوبی روبرو می‌شوید و در نهایت باید با توجه به بودجه و اولویت‌های خود دست به انتخاب بزنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه